Firmy budowlane promują się w ciekawy sposób

Ostatnio przedsiębiorstwa budowlane przestały być odizolowanymi przedsiębiorstwami, skupiającymi się wyłącznie na własnej działce. Coraz częściej mówi się o nich w absolutnie innym kontekście. Osoby zarządzające takimi firmami decydują się na rozdysponowanie pewnych kwot na przykład na finansowanie różnego typu inicjatyw czy wydarzeń.

Projekt domu
Chyba jedną z najbardziej interesujących tego typu inicjatyw jest ta, sponsorowana przez firmę rheinzink. To cykl wypraw górskich na trzy szczyty- Grossglockner, Mont Blanc i Elbrus. Do tej pory zespołowi alpinistów udało się wejść na Grossglockner. Wyprawy na dwa kolejne szczyty są już zaplanowane. Firma została sponsorem tytularnym wyjazdu, w związku z tym jest intensywnie promowana. To idealny pomysł zwłaszcza dla przedsiębiorstwa specjalizującego się w między innymi pokryciach dachowych. Góry są przecież zazwyczaj zwane dachem świata.

Różnego typu ekspedycje to zaledwie jedna z możliwości. Jest jeszcze sporo innych. Przykładem może być tutaj firma z branży budowlanej Wiśniowski która dziękując za całokształt wysiłku, a w szczególności za doskonale przeprowadzoną akcję pomocy dla jednego z pracowników przedsiębiorstwa ufundowała pogotowiu ratunkowemu w Nowym Sączu komplety odzieży specjalistycznej.

Zanim wyłączysz ten komputer, zobacz jeszcze jedną wiadomość, ponieważ faktycznie zalecam te informacje, dlatego że zawiera ono niezwykle cenne wiadomości.

To piękny gest i zdecydowanie wart powielania, choć oczywiście najlepiej by było, gdyby wypadki nie zdarzały się w ogóle.

Więcej tekstów

Jakiego rodzaju kłopoty występują na rynku sprzątających firm, jak znaleźć najbardziej odpowiednią do swoich oczekiwań.

Sprzątanie
Ostatnie lata poprzynosiły bardzo duży wysyp różnego rodzaju firm sprzątających. Wpływ ma na to parę ważnych czynników. Przede wszystkim bardzo zwiększyło się zapotrzebowanie klientów na usługi tego tupu, jeszcze do niedawna popularne było zatrudnianie kogoś do sprzątania na etacie. Jednak w pewnej chwili okazało się, że dużo bardziej wygodne i praktyczne jest po prostu zapłacenie jednej faktury niż kompletna kadrowo-płacowa obsługa, często będzie to również rozwiązanie znacznie tańsze, bo płaci się tylko za rzeczywiście wykonane prace.


projekt kuchni
Jeśli organizujemy jakiekolwiek wydarzenie, wyjazd czy konferencję powinniśmy zwracać się do tego typu firm. Decydujmy się na te długo istniejące i solidne jak opisane wyżej Rheinzink, Wiśniowski, czy na przykład przedsiębiorstwo Bachl. Powinniśmy rozpocząć od napisania maila z informacją o rodzaju wydarzenia, datach, propozycji dla sponsora. Następnie skontaktujmy się telefonicznie i umówmy się na spotkanie, w czasie którego doprecyzujemy szczegóły.

Gdy uznasz, że zaprezentowany w tym miejscu artykuł jest wartościowy, kliknij ten link, a zobaczysz więcej odlewnia aluminium tego typu materiałów!

Pamiętajmy jednak, że gdy podpisujemy z przedsiębiorstwem umowę sponsorską my również zobowiązujemy się do spełnienia konkretnych, umówionych warunków. logo przedsiębiorstwa czy wiadomości o nim powinny być zamieszczane we właściwych miejscach i odpowiednio często. Zdarza się, że osoby, które już sponsorów uzyskały zachowują się w taki sposób, jakby zapomniały o ustaleniach umowy, a to przecież zobowiązanie obu stron. Jeżeli będziemy mieć to na uwadze będziemy też mogli liczyć na wsparcie przy kolejnych inicjatywach.
Na podstawie danych z: Budoskop
2019/03/14