Defro – rekomendowane kotły o najlepszych właściwiościach

Firma Defro to polskie przedsiębiorstwo działające na rynkach międzynarodowych. Jednostka trudni się sprzedażą kotłów. Nazwa przedsiębiorstwa stała się utożsamiana z niebywałą wytrzymałością ich produktów. Dla firmy najważniejsza jest rzetelność, ale również wyjątkowe desenie swoich produktów, co pozwala na traktowanie urządzeń grzewczych nie tylko na płaszczyźnie praktycznej.

Nowoczesna oferta firmy Defro to kocioł o nazwie DEFRO. Opcja dla każdej osoby, która chce mieć dobry system grzewczy w swym mieszkaniu, lub innym pomieszczeniu użytkowym. Kocioł wśród elementów budowy posiada również żeliwne palenisko oraz mechaniczny system wprowadzania węgla zmniejszając zużycie surowców, co stanowi doskonałą alternatywę dla ogrzewania olejowego.

Więcej tekstów

kotły Defro – prostota oraz doświadczenie

Model TUBUS
Przedsiębiorstwo Defro dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomaga utrzymać ciepło w dużej ilości domów. Ich produkty pozwalają na oszczędność a dodatkowo na zyskanie satysfakcji korzystania. Niżej opisano kilka z propozycji tejże marki.


Kocioł o nazwie DEFRO Duo 25kW (dobre ceny) z nowoczesną komorą spalania, paliwa dzięki innowacyjnej konstrukcji, rusztami chłodzonymi woda, oraz palenisku wytworzonemu z żaroodpornego żeliwa zapewnia wysoką wytrzymałość. Produkt posiada również opcję zamontowania jeszcze jednego zaworu bezpieczeństwa chroniącego przed zapłonem. Dobra konstrukcja układu sterującego daje spory komfort korzystania.

Jeżeli twierdzisz, że prezentowany tu tekst jest interesujący oraz poszukujesz czegoś podobnego, to kliknij jeszcze ten odnośnik, a zobaczysz więcej informacji.Przystosowany do palenia węgla kamiennego kocioł Defro EKR 14kW wyposażono w podajnik paliwa sprawdzi się dobrze w ogrzewaniu wodnych instalacji otwartych. Kotły z tej serii wyposażone są dwie komory spalania, górną prac w trybie manualnym, zaś druga wyposażona jest w palnik retorywy oraz centralny system kontroli pracy kotła. Kocioł ten jest niewielkich rozmiarów, co idealnie sprawdzi się do niewielkich powierzchni przeznaczonych na kotłownie.

Profesjonalny piec DEFRO Duo Uni 25Kw jest urządzeniem dwupaleniskowym, z czego jedna komora spalania przeznaczona jest do okresowego wypalania innych paliw stałych. W sytuacjach awaryjnych uruchamia się automatyczny rozruch urządzenia co daje wysoki stopień bezpieczeństwa. Dolna komora znów wyposażona jest w palnik rynnowy umożliwiający spalania biomasy w postaci zbóż jak i wielu rodzajów paliw stałych.
2019/11/15