Jak najlepiej urządzić poddasze? Zobacz nasze inspiracje!

Moi bliscy znajomi zakupili przypadkowo mieszkanie na poddaszu jednej z kamienic w centrum miasta. Widziałam je zaraz po kupnie – było całkiem w stanie surowym. Myślałam jak wyposażą tą przestrzeń.


Aranżacja poddasza jest nie lada wyzwanie nawet dla fachowców.
sypialnia
Lokal które nabyli kumple ma niemal 70 metrów kwadratowych. Zrobili dość nowoczesne jeśli chodzi o przestrzeń – ma duży wysoki hall złączony z salonem i kuchnią, oddzielnie są tylko pomieszczenia, łazienka i ubikacja. Marek z Agatą ciekawie wykorzystali tą przestrzeń. Dzięki antresoli znaleźli przestrzeń na spiżarkę i przechowywanie niepotrzebnych przedmiotów. Jest to tym lepsze rozwiązanie, że nie mają piwnicy. Zimą chowają tam również swoje rowery - .

To warte przeczytania artykuły, więc nie wahaj się i przeczytaj je - to analogiczna tematyka, która jest niewątpliwie godna zainteresowania.


Główną trudnością przy wykończeniu i remoncie lokalu były wszędzie skosy. Przez to kuchnia stała się bardzo dużym wydatkiem – nie obeszło się bez kuchennego architekta. Tym sposobem wzrósł koszt mebli i wyposażenia tej części mieszkania.
Jak się okazuje najprościej było zrobić salon. Wszystkie meble po prostu zrobiono w niewysokich wersjach, bez nadbudówek. Do tego zrobiono spory narożnik z dwoma fotelami.


Telewizor podwieszono na ścianie.

Czy wiesz, że więcej odnajdziesz w treści (https://www.stanmal.pl/oferta-drzwi-zewnetrzne.html) pokrewnego portalu? To właśnie w nim przeczytasz dokładniejsze dane w odniesieniu do opisywanej tutaj problematyki.

Pokój dziecięcy to prostota: jedna ściana zabudowana jest dużą szafą, w której są wszystkie ubranka dziecka. Ponadto są w nim łóżko, biuro i dużo półek na zabawki. Sypialnia to tylko małżeńskie łóżko, szafa i dwie półki nocne. Minimalizm górą!
Więcej pomysłów na to jak urządzić poddasze znajdziesz na stronie.
2020/08/12