Różne doświadczenia przyczyną rozwodów

Każdy z nas posiada różnorodne doświadczenia życiowe, ale to zapewne dla was, czytających ów artykuł, banał. Jednak nie będziemy zajmować się bardziej wnikliwą interpretacją naszej tezy, z tego powodu że, pragniemy zająć się się doświadczeniami w zupełnie innym kontekście.


Jak często zdarzyło się wam, iż nie byliście zrozumiani przez społeczność, chociaż wydawało się wam, iż macie bardzo dobre stosunki ze znajomymi? Jest to efektem tego, że mimo wszystko, zupełnie inaczej interpretujemy, to co nas spotyka.
reklama na autobusie


Świeże doświadczenia odnosisz z tymi z przeszłości. Każdy ma swój zestaw doświadczeń, dlatego interpretacje posiadamy inne. Takowe sytuacje mają swoje miejsce dość często w małżeństwach. Jest na temat owego problemu wiele książek, jakie tłumaczą go w sposób wg nas mało wystarczający, ponieważ wiele w nich gadaniny o biologii mężczyzny oraz kobiety, tradycyjnym antagonizmie płci, tłumaczone badaniami, tabelkami i hormonami. Prawda jest o wiele prostsza do przełknięcia z Psychologicznego punktu widzenia. To właśnie odmienna interpretacja takich samych doświadczeń, przez wzgląd na inną przeszłość każdego małżonka. Terapia(zobacz terapia par gliwice solutio) małżeńska Gabinet-Psychologiczny prowadzona w jednym z warszawkich gabinetów psychologicznych, jest swego rodzaju nietradycyjna. Możemy ją nazywać umownie odnowieniem przysięgi małżeńskiej. Małżonkowie, jacy przeżywają kryzys w związku nie mają chęci mówić ze sobą, co zazwyczaj mogłoby rozwiązać kłopot. Terapia złożona jest z cyklu spotkań na których warszawski specjalista dowiedzie poróżnionym małżonkom, że posiadają wiele wspólnych doświadczeń, oraz ukazać, że większość ich kłótni wynika z różnej interpretacji problemu.Jeśli czytasz ten artykuł i stwierdziłeś lub stwierdziliście, iż ów problem dotyczy was i interesuje was ten znakomity psycholog (http://psychologslask.com.pl/seksuolog.html) Warszawa jest waszym celem.


Każdy może mieć inne opinie na ten sam temat, ale nie pozwólmy aby to doprowadziło do rozwodu. Istotna jest rozmowa i wymiana doświadczeń.
2021/06/25