Stylizacja mieszkania, czyli jak zdobyć nabywcę na mieszkanie

Średni czas potrzebny na sprzedaż nieruchomości w Polsce, wynosi więcej niż trzy miesiące. Jak sprzedać mieszkanie w możliwie krótkim czasie? Dzięki niskobudżetowym metodom oferowanym przez Home Staging, powierzchnia mieszkalna zostanie odpowiednio przygotowana i ukierunkowana pod szybką sprzedaż.
Co oznacza Home Staging?
Mus z limonki   Kolor Roku 2011


Home Staging polega na wykorzystaniu mechanizmów marketingowych, zmieszanych ze stylizacją wnętrzarską, w celu wzbogacenia oferty handlowej i skróceniu czasu sprzedaży mieszkania. Home Staging obejmuje konkurencyjne cenowo działania wpływające na funkcjonalność, wygląd i pozytywny odbiór nieruchomości przez potencjalnych klientów. Właściwa aranżacja mieszkania jest jednym z narzędzi Home Stagingu. Nie należy jednak utożsamiać usługi z klasycznie rozumianą architekturą wnętrz. Rekomendowana strona: .

Metody Home Stagingu oddziałują dodatnio tak na oferentów, jak i klientów. Sprzedawcy proponują estetyczny produkt o najwyższej jakości, a klienci decydują się na najkorzystniejszą ofertę.

Minimum wysiłku, maksimum korzyści
Okna marki Roto


Więcej tekstów

Gazetki reklamowe są obowiązkowe w wielu sklepach

market budowlany
Co rzeczywiście ma szansę nam ukazać gazetka Praktiker?

Nie ma znaczenia czy pragniemy remontować dom, czy pragniemy dokupić do niego jakieś sprzęty, wciąż sprawdzamy oferty, ponieważ pragniemy posiadać świadomość, że za nic nie przepłacimy i wykorzystujemy z wręcz ciekawych możliwości.


Powszechnym problemem jest fakt, że właściciele nie posiadają odpowiedniej perspektywy, by krytycznym okiem spojrzeć na własne mieszkanie lub dom, gdy podejmują decyzję o sprzedaży i wycenie. Nie znają także bieżących trendów i preferencji odbiorców. Oferty drogich domów i mieszkań, do których nie sposób wprowadzić się bez remontu, oczekują najdłużej na swoich kupców.

Gros oferentów nie wie, że nawet drobne inwestycje w podstawowe naprawy i wymianę zniszczonych części wyposażenia wystarczają, żeby mieszkanie lub dom sprzedały się na przysłowiowym pniu. Sprawdź dodatkowe informacje: .

Drobne usprawnienia i zmiany wchodzące w skład Home Stagingu, to doskonała oferta dla osób, które nie wiedzą jak sprzedać dom (biurowy lokal w krakowie) oraz jak szybko sprzedać mieszkanie. Wykwalifikowani pracownicy posiadają wiedzę o aktualnych trendach w dziedzinie mieszkaniowym i doświadczenie w zarządzaniu projektami, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.
2019/09/08