kotły Defro – prostota oraz doświadczenie

Firma Defro dzięki sporemu doświadczeniu wspiera utrzymanie ciepła w dużej ilości domów. Ich piece pozwalają na oszczędność jak i na uzyskanie przyjemności korzystania. Niżej podano kilka z propozycji tej marki.

Płać mniej – sposoby na oszczędzanie energii


Więcej tekstów

Defro – rekomendowane kotły o najlepszych właściwiościach

Grzejniki
Marka Defro to polska firma działająca na arenie międzynarodowej. Firma trudni się sprzedażą urządzeń grzewczych. Nazwa frimy stała się utożsamiana z niebywałą trwałością ich produktów. Dla firmy najważniejsza jest rzetelność, ale i niepowtarzalne wzory swoich produktów, co pozwala na traktowanie urządzeń grzewczych nie tylko w wymiarze praktycznym.


Kocioł Defro Optima Komfort 12kW jest wykonany do spalania w pierwszej komorze materiałów palnych między innymi: węgiel, zrzynki, i wióry, drewno, mieszanki węgla i- co zapewnia wiele możliwości. Palenisko wyposażona jest w wyloty umocowane w celu czyszczenia kotła, będących jednym z wielorakich możliwości zastosowanych w piecach firmy Defro. Dzięki praktycznemu układowi kanałów odpowiedzialnych za spalanie kocioł gwarantuje sprawność cieplną do 85 %, co znacznie wyprzedza podobne opcje w tej grupie cenowej.

Następna propozycjaprzedsiębiorstwa Defro to piec (sprawdź Termas) DEFRO Komfort Eko Standard 20kW. To sprzęt ze zmechanizowanym systemem podawania opału. Dzięki innowacyjnemu palenisku o żeliwnej fasadzie a dodatkowo dużych rozmiarów komorze spalania piec (znajdź odpowiedź) wyposażony jest w niesamowitą sprawność grzania wynoszącą ponad 90 %. Nowoczesna konstrukcja polega na tym że element podajnika wyprodukowany został tylko z jednego detalu, co umożliwia dużą wytrzymałość, dzięki ograniczeniu elementów ruchomych. Warto dodatkowo podkreślić że kocioł wykonano z 7 mm. Stali kotłowej z izolacją, co dodatkowo daje dużą wytrzymałość towaru.

Kolejny praktyczny model jakim jest DEFRO Komfort Eko Lux 35kW (strona z ofertami)charakteryzuje się niewielką ilością spojeń spawalniczych gwarantując sporą szczelność, co sprawia, że zmniejsza spadek ciepła. Jako nowość marka Defro wprowadziła jeszcze jeden czujnik kontrolowania miejsca klapy pojemnika paliwa, codaje bezpieczeństwo i wpływa mniejszą ilość zużywanego materiału spalanego. Przedsiebiorstwo daje opcję 5 lat gwarancji.

Defro EKR 24kW jest metalowym piecem użytkującym wegiel kamienny. Jego elementem jest bowiem w ruchomy układ dostarczania opału oraz drugą komorę spalania, co gwarantuje większą skuteczność. Posiada bardzo małe gabaryty, co jest idealnym rozwiązaniem do mieszkaniu o małej wielkości. Komora umiejscowiona w górnej partii przeznaczona jest do palenia w trybie manualnym.
2018/09/11