Plan architektoniczny domu
Dom na działkę z wjazdem od południa, zachodu i narożną projekt Donna

Na co zwracać uwagę, by dom był jak bardzo energooszczędny? Jakiego typu cechy są najważniejsze?

Dom niskoenergetyczny możemy wybudować w rozmaitych technikach, które mogą spełniać kryteria dotyczące przewodzenia ciepła. Jedną z nich są ściany z trzema warstwami,w której każda ma szanse spełniać konkretną funkcję, mogą zapewnić szczelność, odporność i izolacyjność termiczną jak również akustyczną. Jakiego rodzaju mamy inne projekty domów energooszczędnych?
Projekt domu

W jaki sposób odpowiednio się zabrać za wykonanie projektu swojego wymarzonego domu, zalety i wady pasywnych domów

Jedną z najważniejszych decyzji przy przeprowadzce do swojego wymarzonego domu jest jego projekt. Rzecz jasna jeżeli ktoś będzie kupował dom już wybudowany, to ma nieduży wpływ na jego wygląd zewnętrzny i układ pomieszczeń, jeśli własnoręcznie zabiera się za budowę, to wszystko może opracować według własnych pomysłów. Oczywiście trzeba wziąć po uwagę kształt i wielkość zakupionej ziemi, finansowe możliwości i ograniczenia które wynikają z lokalnych przepisów, jednak w poza tym można nieco poszaleć.
łazienka

Jak korzystnie urządzić niewielkich rozmiarów łazienkę, by optycznie ją powiększyć?

Urządzanie łazienki wymaga rozstrzygnięcia i rozwiązania dwóch kwestii - jedna dotyczy aspektów wizualnych, a druga praktycznych. Łazienka to bowiem miejsce, które z jednej strony ma być funkcjonalne, a z drugiej powinno rewelacyjnie się prezentować. Remont czy też urządzanie łazienki od samego początku wiąże się z przeróżnymi poważnymi decyzjami. Postawić na wannę czy prysznic? Jaki kolor kafelek jest najlepszy? Otóż, jeśli nasza łazienka jest niewielka lepiej zdecydować się na alternatywy, które sprawią, że będzie się ona wydawała przestronniejsza.
projekt domu

Projekty domów - pamiętajmy, żeby wybierać wyłącznie sprawdzonych architektów

Jeżeli myślimy o tym, aby zabrać się za budowę własnego domu, to bardzo wiele zadań stoi przed nami. Z pewnością większość pracy, jaką przyjdzie nam wykonać, będzie polegała na analizowaniu tego, w jaki sposób zrealizować poszczególne etapy budowy, a następnie jak zaaranżować i dekorować poszczególne wnętrza. Nie ulega wątpliwości, że to wszystko poza tym, iż będzie stanowiło niesamowitą przygodę, być może z czasem stanie się męczące.
deweloper

Jak kupować lokum od dewelopera? Na jakie rzeczy zwracać uwagę? O czym musimy wiedzieć?

Sporo ludzi boi się, iż kupując mieszkanie od dewelopera na tym straci, jak w związku z tym postępować, żeby zmaksymalizować swoje bezpieczeństwo na wypadek niewypłacalności inwestora?
Projekt domu

Planujesz budowę domu? Trzeba zakupić dobry plan, by sprostać oczekiwaniom swoim i bliskich

Budowa domu to poważna kwestia oraz równie poważna inwestycja. Przez to wszelkie decyzje powiązane z nią potrzeba podejmować świadomie i po większym namyśle. Budowa domu jest inwestycją na wiele lat, zazwyczaj na resztę życia. Należy o tym pamiętać, kiedy wybiera się plan budynku dla siebie i najbliższych.
projekt

Jak wybrać odpowiednie biuro architektoniczne, dzięki któremu zaprojektujesz mieszkanie?

Aranżując wnętrza zapewne dużo osób możliwością skorzystania ze wsparcia profesjonalnego projektanta wnętrz. Chcielibyśmy mieszkać w perfekcyjnie zaaranżowanym mieszkaniu, a równocześnie bardzo często nie posiadamy ani pomysłu ani koniecznych umiejętności, by samodzielnie urządzić i ozdobić swój dom. Wtedy konieczna może okazać się właśnie pomoc fachowca. Biuro projektowe Kielce w takich przypadkach może okazać się najlepszą decyzją.
w salonie

Na rynku w ostatnich miesiącach pojawia się ogromna ilość nowych apartamentów - firmy budowlane chcą sprostać wymaganiom klientów

Stale jest popyt na rynku na nowo wybudowane mieszkania. Zawsze wszakże ludzie dojrzewają, żenią się i chcą już na swoim mieć dzieci. Dlatego nierzadko rozglądają się za możliwością nabycia mieszkania.

Stylizacja mieszkania, czyli jak zdobyć nabywcę na mieszkanie

Przeciętny czas potrzebny na zbycie nieruchomości w Polsce, wynosi ponad sto dni. Jak sprzedać mieszkanie jak najszybciej? Korzystając ze stosunkowo tanich sposobów proponowanych przez Home Staging, powierzchnia mieszkalna zostanie właściwie przygotowana i dopasowana pod szybką sprzedaż.