LED
pieniądze

Co obowiązkowo powinieneś wiedzieć, jeśli masz zamiar zbudować hotel?

Ostatnio polska zyskuje coraz lepszą pozycję w rankingu najchętniej odwiedzanych miejsc na „starym kontynencie”. Statystyki nie kłamią: z roku na rok wzrasta liczba turystów przyjeżdżających nad Wisłę.
oświetlenie uliczne LED

Oświetlenie led na drogach - jak to działa

Kiedyś jechało się przez świat bez elektryczności. Ludzie jakoś dawali sobie radę. Jednak obecnie mamy elektryczności i mamy oświetlone ulice, po których jeżdżą uczestnicy ruchu. Posiadają oni również właściwe oświetlenie. Nie chodzi tu jedynie o oświetlenie, w które wyposażono ich pojazdy, a o wspomniane już oświetlenie przy ulicach.
Lampy uliczne przy domu

Lampy uliczne led

Dziś wiele osób stawia na oświetlenie ledowe. Nie jedynie w domach, ale również w miejscach publicznych i nie chodzi o lokale gastronomiczne czy biura, również przestrzeń publiczna jest pełna ledowych rozwiązań. Zalicza się do tego między innymi oświetlenie użytkowe, jak też oświetlenie dekoracyjne. Oświetlenie użytkowe, tzn. oświetlenie uliczne led to idealne rozwiązanie by oświetlić drogę kierowcom. Takie oświetlenie poprawia komfort jazdy autem po zmroku. Jeśli zaś chodzi o oprawy dekoracyjne led dają one możliwość m.in. przyjemnego spacerowania po parkach miejskich. Takie światła są nieodłącznym elementem współczesnych miejscowości. Wybór, jeśli chodzi o oświetlenie ledowe jest naprawdę ogromny. Poza zwykłymi ulicznymi lampami, można również zauważyć w parkach słupki ledowe i różne inne.
Regały magazynowe

Jak ważkie jest oświetlenie składnic

Według badań w 39 procentach wypadków oświetlenie stanowi najogromniejszy wydatek w stałych kosztach utrzymania magazynów w przedsiębiorstwie. W przeciągu minionych 5-ciu lat koszt energii zwiększył się o ponad 38 procent i w dalszym ciągu będzie wzrastać. Konieczność uzyskania odpowiedniego poziomu oświetlenia a także szereg przepisów związanych z warunkami dla miejsc pracy i opraw oświetleniowych, wywołują, iż oświetlenie dla hal magazynowych w żadnym razie nie może być przypadkowe.
osoba

Gaz jest jednym z takich źródeł energii, który jest naturalny i w dzisiejszych czasach bardzo rozpowszechniony

Niemal w każdym polskim mieszkaniu posiadamy dostęp do gazu. W okresie PRL-u był on doprowadzany do niejednego bloku. Dzięki niemu w polskich kuchniach miliony ludzi mogło skonsumować po pracy gorący obiad.
sklep internetowy z lampami podłogowymi

Hurtowania elektryczna – co chcemy kupić?

Hurtownia elektryczna to – jak wskazuje nazwa – skarbnica wszystkiego co łączy się z elektrycznością. Każdy, kto w pracy lub z zamiłowania zajmuje się problemami związanymi z elektrycznością na pewno powinien być stałym bywalcem takiej hurtowni. Posiada ona bowiem nad wyraz szeroki wybór towaru, którego nie można otrzymać w innym miejscu.
laboratorium

Inteligentny dom? To możliwe!

Domy z przyszłości dla większości to jedynie marzenie, jednak już teraz oferowane są systemy, które zamieniają mieszkanie rodem z planu filmu Sci-FI w rzeczywistość.
reklama samochodu na biilboardzie

Reklama nadawana na telebimie - jakie są plusy reklamy zewnętrznej?

Zanim odpowiemy na pytanie jakie zalety niesie za sobą reklama na telebimie, wskazane jest dowiedzieć się czym tak naprawdę jest telebim. Telebim jest to wielkoformatowy ekran diodowy, nazywany też ekranem LED. Jest to dzisiejsza forma reklamy zewnętrznej, która pozwala na dotarcie do wielu jednostek równocześnie. Dzięki zaawansowanej cyfrowej technologii, telebimy są wydajną formą reklamy nawet w marnych warunkach atmosferycznych. Mimo deszczu bądź śniegu, reklamy wyświetlane na telebimach są dostrzegalne nawet z dużej odległości.
samolot

Polskie morze jest cudowne o niejednej porze roku, dlatego tak dużo ludzi lubi spędzać tam urlop

W większości przypadków sądzimy, że Bałtyk bywa atrakcyjny zaLEDwie w wakacje. Jednakże to nie do końca prawda. Jest znaczna ilość ludzi, którzy kochają spędzać nad Bałtykiem Nowy Rok czy Wielkanoc i twierdzą, że jest tam wtedy przepięknie.


własne mieszkanie

Jak łatwo poradzić sobie z umeblowaniem domu

Urządzanie własnego domu to czynność pozornie dość miła i łatwa. Wszystkie schody mają miejsce w chwili, kiedy jedziemy do sklepu i wejdziemy do działu z meblami, oświetleniem, sprzętem agd i planujemy wybrać jakąś sofę, lampę czy lodówkę.