LED
pieniądze

Co obowiązkowo powinieneś wiedzieć, jeśli masz zamiar zbudować hotel?

Ostatnio polska zyskuje pozycję lidera w rankingu najchętniej odwiedzanych miejsc na „starym kontynencie”. Statystyki nie kłamią: systematycznie wzrasta ilość turystów przyjeżdżających do naszego kraju.
Regały magazynowe

Jak ważkie jest oświetlenie składnic

Wedle badań w 39 % przypadków oświetlenie stanowi najogromniejszy wydatek w sztywnych kosztach utrzymania składów w firmie. W ciągu minionych 5-ciu lat koszt energii wzrósł o ponad 38 % i dalej będzie rósł. Niezbędność uzyskania odpowiedniego poziomu oświetlenia oraz szereg przepisów mających związek z warunkami dla stanowisk pracy oraz opraw oświetleniowych, powodują, że oświetlenie dla hal magazynowych nie może być dziełem przypadku.
dom z drewna

Taśmy led i inne metody na prowadzenie energooszczędnego mieszkania.

Nierzadko budując dom czy urządzając mieszkanie, ewentualnie remontując lokal, zwracamy uwagę na materiały, jakie wykorzystujemy w naszych pracach. Czasami zdarza się, iż zgodnie z obowiązującą modą stosujemy te materiały, które z jakiegoś powodu powinniśmy uznać za ekologiczne czy przyjazne środowisku.
oświetlenie uliczne LED

Oświetlenie led na drogach - jak to działa

Kiedyś jechało się przez świat bez elektryczności. Ludzie jakoś dawali sobie radę. Jednak obecnie mamy elektryczności i mamy oświetlone ulice, po których jeżdżą uczestnicy ruchu. Posiadają oni również właściwe oświetlenie. Nie chodzi tu jedynie o oświetlenie, w które wyposażono ich pojazdy, a o wspomniane już oświetlenie przy ulicach.
Lampy uliczne przy domu

Lampy uliczne led

Dziś wiele osób stawia na oświetlenie ledowe. Nie jedynie w domach, ale również w miejscach publicznych i nie chodzi o lokale gastronomiczne czy biura, również przestrzeń publiczna jest pełna ledowych rozwiązań. Zalicza się do tego między innymi oświetlenie użytkowe, jak też oświetlenie dekoracyjne. Oświetlenie użytkowe, tzn. oświetlenie uliczne led to idealne rozwiązanie by oświetlić drogę kierowcom. Takie oświetlenie poprawia komfort jazdy autem po zmroku. Jeśli zaś chodzi o oprawy dekoracyjne led dają one możliwość m.in. przyjemnego spacerowania po parkach miejskich. Takie światła są nieodłącznym elementem współczesnych miejscowości. Wybór, jeśli chodzi o oświetlenie ledowe jest naprawdę ogromny. Poza zwykłymi ulicznymi lampami, można również zauważyć w parkach słupki ledowe i różne inne.
osoba

Gaz jest jednym z takich źródeł energii, który jest naturalny i w dzisiejszych czasach bardzo rozpowszechniony

Niemal w każdym polskim mieszkaniu posiadamy dostęp do gazu. W okresie PRL-u był on doprowadzany do niejednego bloku. Dzięki niemu w polskich kuchniach miliony ludzi mogło skonsumować po pracy gorący obiad.
sklep internetowy z lampami podłogowymi

Hurtowania elektryczna – co chcemy kupić?

Hurtownia elektryczna to – jak wskazuje nazwa – skarbnica wszystkiego co łączy się z elektrycznością. Każdy, kto w pracy lub z zamiłowania zajmuje się problemami związanymi z elektrycznością na pewno powinien być stałym bywalcem takiej hurtowni. Posiada ona bowiem nad wyraz szeroki wybór towaru, którego nie można otrzymać w innym miejscu.
laboratorium

Inteligentny dom? To możliwe!

Domy z przyszłości dla większości to jedynie marzenie, jednak już teraz oferowane są systemy, które zamieniają mieszkanie rodem z planu filmu Sci-FI w rzeczywistość.
reklama samochodu na biilboardzie

Reklama nadawana na telebimie - jakie są plusy reklamy zewnętrznej?

Zanim odpowiemy na pytanie jakie zalety niesie za sobą reklama na telebimie, wskazane jest dowiedzieć się czym tak naprawdę jest telebim. Telebim jest to wielkoformatowy ekran diodowy, nazywany też ekranem LED. Jest to dzisiejsza forma reklamy zewnętrznej, która pozwala na dotarcie do wielu jednostek równocześnie. Dzięki zaawansowanej cyfrowej technologii, telebimy są wydajną formą reklamy nawet w marnych warunkach atmosferycznych. Mimo deszczu bądź śniegu, reklamy wyświetlane na telebimach są dostrzegalne nawet z dużej odległości.
samolot

Polskie morze jest cudowne o niejednej porze roku, dlatego tak dużo ludzi lubi spędzać tam urlop

W większości przypadków sądzimy, że Bałtyk bywa atrakcyjny zaLEDwie w wakacje. Jednakże to nie do końca prawda. Jest znaczna ilość ludzi, którzy kochają spędzać nad Bałtykiem Nowy Rok czy Wielkanoc i twierdzą, że jest tam wtedy przepięknie.


1 2