LED
Lampy uliczne przy domu

Lampy uliczne led

Dziś wszędzie stawiamy na oświetlenie ledowe. Nie jedynie w mieszkaniach, ale też w miejscach publicznych i nie chodzi tylko o lokale gastronomiczne czy biura, również przestrzeń publiczna jest wypełniona ledowym oświetleniem. Zalicza się do tego m.in. oświetlenie użytkowe, jak również oświetlenie dekoracyjne. Światła użytkowe, czyli oświetlenie uliczne led to idealne rozwiązanie by rozproszyć mrok na drodze kierowcom. Takie oświetlenie podnosi komfort jazdy samochodem po zmierzchu. Natomiast oprawy dekoracyjne led pozwalają na przyjemne spacerowanie po parkach miejskich. Takie światła są nieodłącznym elementem dzisiejszych miast. Wybór, jeżeli chodzi o oświetlenie ledowe jest naprawdę bardzo duży. Poza standardowymi ulicznymi lampami, można też dostrzec w parkach słupki ledowe i wiele innych.
oświetlenie uliczne LED

Oświetlenie led na drogach - jak to działa

Dawniej jechało się przez świat bez prądu. Ludzie jakoś dawali sobie radę. Jednak obecnie mamy elektryczności i mamy oświetlone drogi, po których jeżdżą uczestnicy ruchu. Posiadają oni też właściwe oświetlenie. Nie chodzi tu jedynie o oświetlenie, w które wyposażone są ich pojazdy, a o wymienione już oświetlenie przy drogach.
pieniądze

Co obowiązkowo powinieneś wiedzieć, jeśli masz zamiar zbudować hotel?

Ostatnio polska zyskuje pozycję lidera w rankingu najchętniej odwiedzanych miejsc na „starym kontynencie”. Statystyki nie kłamią: systematycznie wzrasta ilość turystów przyjeżdżających do naszego kraju.
Regały magazynowe

Jak ważkie jest oświetlenie składnic

Wedle badań w 39 % przypadków oświetlenie stanowi najogromniejszy wydatek w sztywnych kosztach utrzymania składów w firmie. W ciągu minionych 5-ciu lat koszt energii wzrósł o ponad 38 % i dalej będzie rósł. Niezbędność uzyskania odpowiedniego poziomu oświetlenia oraz szereg przepisów mających związek z warunkami dla stanowisk pracy oraz opraw oświetleniowych, powodują, że oświetlenie dla hal magazynowych nie może być dziełem przypadku.
dom z drewna

Taśmy led i inne metody na prowadzenie energooszczędnego mieszkania.

Nierzadko budując dom czy urządzając mieszkanie, ewentualnie remontując lokal, zwracamy uwagę na materiały, jakie wykorzystujemy w naszych pracach. Czasami zdarza się, iż zgodnie z obowiązującą modą stosujemy te materiały, które z jakiegoś powodu powinniśmy uznać za ekologiczne czy przyjazne środowisku.
osoba

Gaz jest jednym z takich źródeł energii, który jest naturalny i w dzisiejszych czasach bardzo rozpowszechniony

Niemal w każdym polskim mieszkaniu posiadamy dostęp do gazu. W okresie PRL-u był on doprowadzany do niejednego bloku. Dzięki niemu w polskich kuchniach miliony ludzi mogło skonsumować po pracy gorący obiad.
sklep internetowy z lampami podłogowymi

Hurtowania elektryczna – co chcemy kupić?

Hurtownia elektryczna to – jak wskazuje nazwa – skarbnica wszystkiego co łączy się z elektrycznością. Każdy, kto w pracy lub z zamiłowania zajmuje się problemami związanymi z elektrycznością na pewno powinien być stałym bywalcem takiej hurtowni. Posiada ona bowiem nad wyraz szeroki wybór towaru, którego nie można otrzymać w innym miejscu.
laboratorium

Inteligentny dom? To możliwe!

Domy z przyszłości dla większości to jedynie marzenie, jednak już teraz oferowane są systemy, które zamieniają mieszkanie rodem z planu filmu Sci-FI w rzeczywistość.
reklama samochodu na biilboardzie

Reklama nadawana na telebimie - jakie są plusy reklamy zewnętrznej?

Zanim odpowiemy na pytanie jakie zalety niesie za sobą reklama na telebimie, wskazane jest dowiedzieć się czym tak naprawdę jest telebim. Telebim jest to wielkoformatowy ekran diodowy, nazywany też ekranem LED. Jest to dzisiejsza forma reklamy zewnętrznej, która pozwala na dotarcie do wielu jednostek równocześnie. Dzięki zaawansowanej cyfrowej technologii, telebimy są wydajną formą reklamy nawet w marnych warunkach atmosferycznych. Mimo deszczu bądź śniegu, reklamy wyświetlane na telebimach są dostrzegalne nawet z dużej odległości.
samolot

Polskie morze jest cudowne o niejednej porze roku, dlatego tak dużo ludzi lubi spędzać tam urlop

W większości przypadków sądzimy, że Bałtyk bywa atrakcyjny zaLEDwie w wakacje. Jednakże to nie do końca prawda. Jest znaczna ilość ludzi, którzy kochają spędzać nad Bałtykiem Nowy Rok czy Wielkanoc i twierdzą, że jest tam wtedy przepięknie.


1 2