Powietrze
kominek

Dozowniki do mydła muszą być sterylne

Jeśli odpowiadamy za aranżację łazienek publicznych, z których wykorzystuje bardzo dużo różnorakich ludzi, to musimy dopilnować, aby znalazły się w nich jak najwspanialsze urządzenia. Takie, które zezwolą na utrzymanie maksymalnej higieny, dzięki czemu będziemy mieli świadomość, że wychodząc z łazienki posiadamy możliwie najczystsze ręce, jakie jesteśmy w stanie uzyskać.


Dozowniki do mydła muszą być sterylne

Suszarki łazienkowe mają możliwość się między sobą różnić


Dozowniki do mydła muszą być sterylne

Trzeba zwrócić uwagę na to, że po umyciu rąk warto je wysuszyć, gdyż w przeciwnym razie zaczną nam się przesuszać i będą pękać, co nie będzie przyjemnym uczuciem, a dodatkowo będzie naprawdę bolesne.
fototapety nowoczesne

Rekuperacja a także klimatyzacja Rzeszów tak jak inne polskie miejscowości zwraca uwagę na funkcjonalne systemy wentylacyjne

Obecnie‭ coraz więcej czasu‭ ‬spędzamy w zamkniętych pomieszczeniach. Dlatego też tak ważny jest odpowiedni system wentylacji.
Grzejnik

W jaki sposób zadbać o korzystny nastrój wewnątrz budynku?

Większość dni w ciągu roku i w czasie całego życia jesteśmy wewnątrz czterech ścian. Stosunek ten zależy na pewno od istoty pracy, ale możemy przyjąć że jest to niemały wkład i bardzo ważne jest aby czas ten nie wpływał niekorzystnie na stan naszego zdrowia. Nie zdajemy sobie często sprawy jak wiele składników oraz cech powietrza ma na nas wpływ.
grzyby

Jak radzić sobie z wilgocią w mieszkaniu?

Problem wilgoci jest bardzo typowy. Codzienne czynności mogą wpłynąć na poziom wilgoci. W związku z tym pojawiają się grzyby. Jak walczyć z wilgocią?
Elewacja

prawidłowe mycie frontów budynku

Duże znaczenie w utrzymaniu czystości elewacji jest jej budowa. Mniej podatne na brud są obszary równe. Znacząca jest oprócz tego nasiąkliwość tynku. Im większa, tym mniej szans na to, że deszcz zmyje zabrudzenia.
klimatyzator

Opłaca sie zainstalować klimatyzację w naszym mieszkaniu

Spora liczba ludzi ciężko znosi wysokie temperatury. W Polsce natomiast występuje tego rodzaju klimat, w którym letnie upały są czymś standardowym. Ludzie ratują się więc różnorodnymi sposobami przed dostępem zbyt dużych ilości ciepła. W miarę postępu w technologii stworzono różnego rodzaju urządzenia, których funkcją jest ochładzanie powietrza w pomieszczeniach na różne sposoby. Standardowym pomysłem jest wykorzystanie wentylatora.
Kolektory słoneczne

Naucz się myśleć ekologicznie.

Globalne ocieplenie to temat, który od wielu lat jest bardzo „trendy”. Jednym spędza sen z oczu, dla innych natomiast jest zwykłą mrzonką. Jedno jest pewne - potrafi podzielić ludzi i być powodem nie tylko poważnych debat ale również kłótni. Ekolodzy utrzymują, że wzrost temperatury na globie jest wywołany działaniem człowieka, natomiast poważni naukowcy odpowiadają, że okresowe zmiany klimatu towarzyszą nam od zarania dziejów i nie ma żadnych dowodów na to, że człowiek może wpływać na globalny klimat. Niezależnie od tego, czy wierzymy jednym czy drugim, dbanie o środowisko naturalne powinno być naszą powinnością, jeżeli nie chcemy aby nasze dzieci i wnuki wychowywały się i żyły na wielkim wysypisku śmieci.
ultradźwiękowy nawilżacz powietrza

Wymarzony oczyszczacz powietrza

W nowym tysiącleciu wybranie dobrych nawilżaczy nie jest zwyczajowo rzeczą banalną. Nawilżacze ultradźwiękowe czy też inne modele nawilżaczy powietrza? Aby trafnie dokonać wyboru najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samą kwestią, poznać firmy produkujące tego rodzaju urządzenia i kierować się opiniami tylko wytrawnych i sprawdzonych specjalistów
.
elektrownia

Klimatyzowanie wnętrz przemysłowych

W przemyśle wykorzystuje się profesjonalne przyrządy do utrzymania wymaganych warunków klimatycznych, nierzadko zatrudniając przy tym wysoce wyspecjalizowane firmy, których zadaniem jest wybranie i montowanie tych urządzeń. Czynniki na jakie powinno się zwrócić szczególną uwagę to: temperatura i wilgotność powietrza. Każda działalność wymaga odmiennych warunków, jednak urządzenia służące do ich utrzymania są zawsze te same.
klimatyzacja w budynku

Rodzaje i funkcje wentylacji w zróżnicowanych wnętrzach

Praktycznie od najdawniejszych czasów oczywiste jest, jak istotne jest odpowiedniej jakości powietrze w pomieszczeniach, gdzie spędza się czas w życiu codziennym. Nieutrudnione oddychanie przykładowo w zakładzie pracy jest aspektem, który musi być bezdyskusyjnie zapewniony. Podobnie kwestia prezentuje się w domach mieszkalnych, czyste powietrze jest na przykład szczególnie ważne w czasie snu.
1 2