Projekty
Projekt domu

Planujesz budowę domu? Trzeba zakupić dobry plan, by sprostać oczekiwaniom swoim i bliskich

Budowa domu to poważna sprawa i równie poważna inwestycja. Przez to wszystkie decyzje związane z nią trzeba podejmować świadomie oraz po głębszym zastanowieniu. Budowa domu okazuje się inwestycją na dużo lat, najczęściej na resztę życia. Potrzeba o tym pomyśleć, gdy wybiera się projekt budynku dla siebie i rodziny.

Projekty nowoczesnych mieszkań – wzrasta popyt na tego typu usługi

W dzisiejszych czasach coraz powszechniej obserwuje się coraz większe zainteresowanie odnośnie stawiania własnych domów. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest bardzo dużo. Przede wszystkim jednak młodzi ludzie chcą w końcu stanąć na swoim, a także zostawić coś po sobie. Nie licząc tego mowa tutaj o urzeczywistnieniu naszych największych marzeń o własnym domu, który całkowicie odpowiada naszym ideom.
Dom na działkę z wjazdem od południa, zachodu i narożną projekt Donna

Na co zwracać uwagę, by dom był jak bardzo energooszczędny? Jakiego typu cechy są najważniejsze?

Dom niskoenergetyczny możemy wybudować w rozmaitych technikach, które mogą spełniać kryteria dotyczące przewodzenia ciepła. Jedną z nich są ściany z trzema warstwami,w której każda ma szanse spełniać konkretną funkcję, mogą zapewnić szczelność, odporność i izolacyjność termiczną jak również akustyczną. Jakiego rodzaju mamy inne projekty domów energooszczędnych?
schody

O czym powinno się pamiętać wybierając schody?

Schody są niezbędnym elementem każdego budynku. Mogą być typowe, proste, mogą także zostać dobrane tak, by podkreślały charakter i styl wnętrza. Najważniejsze jest jednak to, by charakteryzowały się trwałością. Powinny być także bezpieczne dla domowników. Ma to większe znaczenie, gdy w domu są dzieci. Należy w takim przypadku tym bardziej dopilnować, by ich zdrowie nie było narażone na niebezpieczeństwo.

Zaprojektowanie własnych czterech katów

Obecnie niektóre rodziny decydują się na zakup ziemi i zaprojektowanie własnego domu. Są to marzenia dla wielu osób, dlatego architekci cieszą się dużą popularnością. Dzieje się tak, ponieważ wiele osób zyskuje świadomość przestrzeni. Wszyscy posiadają cechę artystyczną, dlatego chcemy otaczać się zaprojektowanym przez siebie środowiskiem . Również projekty małych domków są ogromnie popularne.
dom jednorodzinny z długim dachem

Atrakcyjne programy budynków parterowych z garażami

Mnóstwo ludzi marzy o własnym domu jednorodzinnym. Mieszkanie w takim domu ma sporo zalet, po pierwsze zazwyczaj możemy liczyć na większy metraż niż w wypadku mieszkania. Po drugie posiadamy więcej prywatności, dlatego mieszkając w domu jednorodzinnym, częstokroć czujemy się znacznie bardziej swobodnie.
Budowa

Dobór firmy na rynku budowlanym dzięki której wybuduje się mieszkanie o jakim marzyło się zawsze

Wybór firmy z branży budowlanej dzięki której zbuduje się mieszkanie o jakim marzyło się zawsze to coś, o czym powinien pomyśleć każdy, kto decyduje się na to, by posiadać swój dom. Jest to podstawa, bez której nie ma nawet sensu rozpoczynać konkretnej budowy.
dom

Projekty domów - warto wybrać się do specjalisty po gotowy koncept?

Na dzień dzisiejszy nabywanie mieszkania jest bardzo ryzykowny, jednakowoż bywa to także jedna z najmądrzejszych inwestycji. Wielu osób decyduje się na zakup lokalu, jaka bywa już wykończona.
Paragraf

Nowelizacje prawa budowlanego

Od kiedy ceny mieszkań i działek zaczęły bardzo szybko spadać coraz większa liczba mieszkańców Polski decyduje się na zakup prywatnego lokum lub budowę domu. Przewidywania na następny rok wskazują, że sytuacja nie bardzo się zmieni, a nawet ta istniejąca może się bardziej poszerzać.
willa

O dobrym projektowaniu w stylu nowoczesnym domów

Nowoczesne domy na dzień dzisiejszy można zauważyć coraz częściej. Można zauważyć różnicę pomiędzy nowoczesnymi obiektami a domami starymi, na przykład wybudowanymi przed wojną. Budownictwo z tamtych lat również ma swoje zalety i stale ma duża liczbę miłośników. Równocześnie wzrasta jednak liczba zwolenników nowoczesnych pomysłów, zarówno w sprawach budowania, jak i urządzania domów. W dużych ośrodkach miejskich budowane są nowoczesne apartamentowce, czasami kilkupiętrowe, które wyróżniają się na tle pozostałych.
1 2 3