Projekty
pejzaż - przemysł

Wybór drukarki drukującej w trójwymiarze to poważna inwestycja a także spory wydatek. Zobacz jak mądrze wybierać sprzęt 3D.

Kiedy planujesz kupić sprzęt 3D powinieneś znać odpowiedź na trzy podstawowe pytania. Jaki będzie koszt inwestycji, jak spore będą Twoje wydruki a także ile barw chcesz zastosować. Witamy w świecie 3D!
Paragraf

Nowelizacje prawa budowlanego

Od kiedy ceny nieruchomości oraz terenów zaczęły drastycznie spadać coraz większa liczba mieszkańców Polski stawia na zakup prywatnego mieszkania czy wybudowanie domu. Zapowiedzi na następny rok pokazują, że sytuacja niewiele się zmieni, a nawet ta teraźniejsza może się bardziej pogłębiać.
dom

Projekty domów - warto wybrać się do specjalisty po gotowy koncept?

W dzisiejszych czasach zakup domu bywa bardzo ryzykowny, jednakże bywa to również jedna z najmądrzejszych lokat na życie. Gro ludzi porywa się na nabycie nieruchomości, jaka jest już wykończona.

Projekty nowoczesnych mieszkań – wzrasta popyt na tego typu usługi

W dzisiejszych czasach coraz powszechniej zauważa się rosnące zainteresowanie dotyczące stawiania własnych domów. Źródeł takiego stanu rzeczy jest wiele. Przede wszystkim jednak młodzi ludzie mają zamiar nareszcie stanąć na swoim, a także zostawić coś po sobie. Ponadto mowa tutaj o urzeczywistnieniu naszych najskrytszych marzeń o własnym domu, który w stu procentach odpowiada naszym ideom.
odbiór mieszkania

Nieruchomości z rynku pierwotnego, przekazane do użytkowania w przyszłym roku, jakie dobrze będzie nabyć już w 2016 roku.

Rozplanowane na następny rok inwestycje deweloperskie pokazują, że oddanych do użytku będzie sporo mieszkań modernistycznych, jakim faktycznie właściwie jest się przyglądać z bliska, kiedy będzie chciało się znaleźć coś pod swoje preferencje i na dodatek w niskiej cenie.
Budowa

Dobór firmy na rynku budowlanym dzięki której wybuduje się mieszkanie o jakim marzyło się zawsze

Dobór firmy na rynku budowlanym dzięki której wybuduje się dom o jakim marzyło się zawsze jest tym, o czym powinien myśleć każdy, kto zdecyduje się na to, żeby mieć swój budynek mieszkalny. Pozostaje to baza, bez której nie ma nawet możliwości zaczynać konkretnej budowy.
Projekt budynku biurowego Tera Group

Kiedy pragnienia o własnym domku zaczynają się spełniać, wtenczas przyszyli jego posiadacze rozpoczynają szukać najlepszych projektów domów

Dom w naszej tradycji oznacza bezpieczeństwo i ciepło rodzinnego ogniska. Tych przychylnych skojarzeń nie są w stanie osłabić żadne doniesienia o śmierci setek tysięcy ludzi, którzy wyzionęli ducha pod gruzami własnych lokali mieszkalnych, np. w trakcie momentalnego i nieprzewidywalnego trzęsienia ziemi. Ten temat jeszcze mocniej zyskuje na znaczeniu, jeśli familia właśnie podjęła decyzję o wzniesieniu własnego obiektu mieszkalnego.
Projekt domu

Planujesz budowę domu? Trzeba zakupić dobry plan, by sprostać oczekiwaniom swoim i bliskich

Budowa domu to poważna sprawa oraz nie mniej poważna inwestycja. Dlatego wszelkie decyzje związane z nią potrzeba podejmować świadomie i po większym zastanowieniu. Budowa domu bywa inwestycją na sporo lat, najczęściej na resztę życia. Należy o tym pamiętać, kiedy wybiera się plan budynku dla siebie i bliskich.
domy pasywne

Kupno czy budowa domu?

Decydując się na usamodzielnienie i niezależność, jednym z atrakcyjnych rozwiązań, nad którym warto się zastanowić może być budowa własnego domu. Koszty, w zależności od lokalizacji, mogą być mniejsze, niż wykończony pod klucz dom na sprzedaż lub kupno nowego mieszkania od dewelopera w ścisłym centrum dużego miasta.
Dom na działkę z wjazdem od południa, zachodu i narożną projekt Donna

Na co zwracać uwagę, by dom był jak bardzo energooszczędny? Jakiego typu cechy są najważniejsze?

Dom niskoenergetyczny możemy wybudować w rozmaitych technikach, które mogą spełniać kryteria dotyczące przewodzenia ciepła. Jedną z nich są ściany z trzema warstwami,w której każda ma szanse spełniać konkretną funkcję, mogą zapewnić szczelność, odporność i izolacyjność termiczną jak również akustyczną. Jakiego rodzaju mamy inne projekty domów energooszczędnych?
1 2 3