Nieruchomości
Geodezja

Niejedno nowe osiedle, które jest budowane w Polsce, niemal natychmiast ma wykupione wszystkie mieszkania

Można dostrzec, że w naszym kraju jest spory niedosyt na rynku mieszkaniowym. Mimo że buduje się masę nowych osiedli, to wciąż jest masa ludzi, którzy czekają na szansę kupna własnego lokum.


Niejedno nowe osiedle, które jest budowane w Polsce, niemal natychmiast ma wykupione wszystkie mieszkania

Jest wiele przyczyn, dlaczego wiele małżeństw nie może kupić swojego wymarzonego lokum.
domy typu bliźniak

Bliźniaki, które buduje się coraz częściej w dużych aglomeracjach miejskich.

W nieruchomościach, w każdym sezonie można dostrzec trendy, które akurat w konkretnym momencie są chętnie wybierane. Przykładowo, w tym czasie niemałą sławą cieszą się bliźniaki, jakie powstają znacznie częściej w dużych aglomeracjach miejskich.
mieszkanie ochota

Opłaca się mieszkać na warszawskiej Ochocie

Pruszków jest dzielnicą Warszawy, która położona jest niedaleko centrum. Jest to przyczyna tego, że dzielnicę tę uważa się za jedną z najbardziej atrakcyjnych w całej stolicy. Dzielnica Pruszków swoją nazwę wzięła od karczmy, która stała niegdyś w tym miejscu.
Paragraf

Nowelizacje prawa budowlanego

Od kiedy ceny nieruchomości oraz terenów zaczęły dramatycznie spadać coraz więcej mieszkańców kraju stawia na zakup własnego lokum lub wybudowanie domu. Przewidywania na następny rok pokazują, iż sytuacja nie bardzo się zmieni, a nawet ta istniejąca może się bardziej pogłębiać.
lustro

Przyciągające oferty lokalowe we Wrocławiu - propozycje deweloperskie

Obecnie posiadanie lokalu jest dużym dobrem, które ułatwia życie. Coraz mniej osób razem z wyprowadzką do nowego miasta wynajmuje lokum, lecz decyduje się nabyć prywatne.
budowanie domu

Dom komfortowy, czyli na który pomysł się zdecydować

Posiadanie swojego domu to marzenie potężnej grupy ludzi. Do jego spełnienia wiedzie jednak odległa droga. Warto pamiętać, że dopełnienie formalności związanych z pozwoleniem na budowę to nie wszystko. Wybrać trzeba także idealny projekt.
Duży dom

W jaki sposób się urządzić w Łodzi

Łódź, miasto Tuwima i Strzemińskiego to znakomite miejsce na zakup, lub wynajęcie apartamentu. Ciekawa architektura, niezliczone miejsca pracy, pulsujące tchnienie kultury, to wszystko sprawia, że każdy czuje się dobrze w tym dziejowym miejscu. Jego koleje bowiem sięgają do czternastego stulecia.
mieszkania

Pragniesz mieszkać we Wrocławiu? Doskonale, to urocze miasto dysponuje naprawdę rozległym rynkiem nieruchomości!

Kiedy obmyśla się przeprowadzkę i poszukuje nowego miejsca do życia, pod uwagę bierze się mnóstwo czynników. Większość osób patrzy na bliskość najistotniejszych lokacji, jak przedszkola, przychodnie bądź sklepy, odległość od miejsca zatrudnienia i połączenia komunikacyjne, jak też na obecność terenów zielonych. Zdarza się także, że kupujący mieszkania pod uwagę biorą także możliwości rynku pracy i szansę na uzyskanie pewnego etatu. Stabilne zatrudnienie posiada kluczowe znaczenie, szczególnie kiedy dom nabywa się na kredyt.
Prawo

Prawne aspekty budowy

Chcesz postawić nieruchomość. O czym należy nie zapominać? To proste. Primo, selekcja i nabycie adekwatnego terenu. Po drugie, zatrudnienie planisty i zrobienie precyzyjnych planów budynku, zapewniając dostęp do energii elektrycznej, kanalizacji i innych ważnych udogodnień.
mieszkanie od dewelopera

Jak skutecznie poszukiwać mieszkania na wynajem bądź na sprzedaż? Poszukujemy mieszkania w obcym mieście.

Gdy podejmujemy decyzję o przeprowadzce do nowego miasta, pierwsze z czym musimy się zmierzyć to znalezienie mieszkania. Pozornie łatwa sprawa niekiedy może przysporzyć nam wielu trudności, szczególnie jeżeli nie wiemy w jaki sposób a także gdzie szukać ofert oraz ogłoszeń.
1 2 3 4 5 6