Nieruchomości
mieszkania

Budowa domu

Budowa własnego domu to zadanie bardzo skomplikowane i złożone. Jedną z części tego procesu może być kupno ziemi. W tym przypadku jednak pamiętać o wielu aspektach. Nie wszystkich ludzi stać na wybudowanie swojego domu. Można poprosić o radę przyjaciół, szczególnie jeżeli ktoś z nich posiada wiedzę na temat nieruchomości.
Duży dom

W jaki sposób się urządzić w Łodzi

Łódź, miasto Tuwima i Rubinsteina to idealne miejsce na kupno, lub wynajęcie mieszkania. Zachwycająca architektura, rozliczne miejsca pracy, pulsujące tętno kultury, to wszystko sprawia, że każdy czuje się dobrze w tym dziejowym mieście. Jego dzieje wszak sięgają do czternastego wieku.
mieszkanie ochota

Opłaca się mieszkać na warszawskiej Ochocie

Pruszków jest dzielnicą Warszawy, która położona jest niedaleko centrum. Taka lokalizacja sprawia, że mieszkania Warszawa Pruszków należą do jednych z najbardziej atrakcyjnych w stolicy. Miejsce to swoją nazwę zawdzięcza pewnej legendarnej karczmie, która wiele lat temu znajdowała się na tych terenach.
mieszkanie w kilku ujęciach

Mieszkania deweloperskie w Warszawie - gwarancjanajwyższego standardu, przyjemnej okolicy jak również optymalnych cen

Jednym z największych rynków w Polsce jest naturalnie rynek mieszkań. Każda osoba czy też rodzina chce posiadać prywatne lokum najlepiej takie, które będzie spełniać wszystkie oczekiwania. W dużej ilości przypadków wyznacznikiem przy wybieraniu nieruchomości jest ich cena, a na cenę z kolei ma wpływ lokalny rynek, sytuacja ekonomiczna regionu i kraju, stan rozwoju okolicy oraz lokalizacja danej nieruchomości. Kupując własne mieszkanie często podejmujemy decyzję na całe życie, a więc wybór musi być zgodny z naszymi osobistymi upodobaniami i preferencjami.
wnętrze w stylu japońskim jako przykład projektu mieszkania

Gdzie znaleźć dobre projekty nieruchomości?

Głównym marzeniem wielu rodaków jest posiadanie własnego domu. Świetlaną przyszłością wydaje się osiedlenie się w domu jednorodzinnym. Mieszkanie w willi ma sporo plusów. Wille cechują się najczęściej o wiele większą powierzchnią od klasycznych mieszkań w bloku. Rodacy nierzadko skarżą się na hałaśliwych sąsiadów – w wypadku mieszkania w wilii taka uciążliwość znika.
dźwig

Budowanie i remontowanie nieruchomości – które narzędzia są obecnie faktycznie niezbędne?

Rynek budowlany w ostatnim czasie rozwinął się naprawdę dosyć szybko. Pojawiają się funkcjonalne materiały, które umożliwiają wybudowanie odpornych nieruchomości. Istotne znaczenie mają również narzędzia, przy pomocy których można łatwo wykonać zaplanowane prace remontowe i budowlane. Które okazują się konieczne?
nowoczesne mieszkanie

Najczęstsze kłopoty związane z poszukiwaniem mieszkania

Nadchodzi kiedyś taki czas, że decydujemy się na kupno mieszkania. Jest to bardzo miła perspektywa, ale niestety niezwykle często odnalezienie właściwej nieruchomości sprawia poważne trudności. Niezbędne jest bowiem odszukanie nieruchomości w akceptowanym przez nas przedziale cenowym, w odpowiedniej lokalizacji i o optymalnej dla nas wielkości. Momentalnie się przekonamy, że problemy te wcale nie są rzadkością.
Geodezja

Niejedno nowe osiedle, które jest budowane w Polsce, niemal natychmiast ma wykupione wszystkie mieszkania

Oczywiste jest, że w kraju nad Wisłą jest duży niedosyt na rynku nieruchomości. Mimo że stawia się ogrom nowych osiedli, to wciąż jest spory odsetek tych, którzy czekają na możliwość zakupu swojego M.


Niejedno nowe osiedle, które jest budowane w Polsce, niemal natychmiast ma wykupione wszystkie mieszkania

Jest dużo powodów, dlaczego spory procent par nie może nabyć swego wymarzonego mieszkania.
mieszkania

Transakcja kupna lub sprzedaży domu w uczciwej cenie? - jak nie dać się oszukać?

Kupno lokalu na rynku wtórnym wiąże się z wieloma formalnościami. Należy wszystkich spraw dokładnie przypilnować, gdyż jeden niewielki błąd może się okazać w późniejszym okresie bardzo kosztowny. Rzecz jasna zakup swojego mieszkania rozpocząć trzeba od jego wyszukania.
nieruchomość na sprzedaż

W jaki sposób wyszukać i jak zweryfikować wiarygodność dewelopera.

Rynek podstawowy jak i wtórny mieszkań i domów jest zalany ofertami. Jednak jak wybrać wśród wielu ofert? Zasięgamy opinii u znajomych, szukamy w gazetach czy w necie. Zastanawiamy się czy osobiście poszukiwać ofert czy skorzystać z pomocy specjalisty. W sytuacji, kiedy osobiście wyszukujemy oferty kupna własnego mieszkania czy domu musimy wyjątkowo dokładnie przejrzeć każdą z nich. Nie sztuką jest nabyć umiejętnością jest nabyć a także nie pozwolić się przy tym oszukać.
1 2 3 4 5 6