Płytki
malowanie

Budowanie domu, o jakich kwestiach trzeba wiedzieć?

Remonty domów są wkomponowane w funkcjonowanie człowieka. W szczególności, jeśli posiada własny kawałek ziemi i pragnąłby coś na nim wybudować, nieistotne czy będzie to dom, czy też jakiś inny budynek. By jednak mieć możliwość w ogóle rozpoczęcia budowania, trzeba otrzymać konkretne zezwolenia i posiadać niezbędne papiery.
łazienka

Jak korzystnie urządzić niewielkich rozmiarów łazienkę, by optycznie ją powiększyć?

Urządzanie łazienki wymaga rozstrzygnięcia i rozwiązania dwóch kwestii - jedna dotyczy aspektów wizualnych, a druga praktycznych. Łazienka to bowiem pomieszczenie, które z jednej strony ma być funkcjonalne, a z drugiej powinno rewelacyjnie się prezentować. Remont czy też urządzanie łazienki od podstaw wiąże się z różnorodnymi poważnymi decyzjami. Postawić na wannę czy prysznic? Jaka barwa kafelek jest wskazana?? Otóż, jeżeli nasza łazienka jest niedużych rozmiarów lepiej postawić na alternatywy, które sprawią, że będzie się ona wydawała przestronniejsza.
aranżacja kuchni

Jak można oryginalnie i ciekawie wykończyć ścianę nad zlewozmywakiem.

Kuchnia jest jednym z ważniejszych domowych pomieszczeń, i też jednym z bardziej trudnych do urządzenia. Nawet posiadając duże pomieszczenie do tego celu niejednokrotnie właściciele mają problemy z odpowiednim jego rozplanowaniem, a tym bardziej jeżeli tego miejsca będzie znacznie mniej. Jedną z istotniejszych decyzji, jaką trzeba podjąć, jest wykończenie ścian.
budowa domu

Poradnik budującego dom

O czym trzeba pamiętać, jaki jest koszt budowy domu, gdzie zdobyć te wiadomości? Zapraszamy do czytania naszego poradnika. Podczas budowy domu, sprawą znaczącą, aczkolwiek niewidoczną w rezultacie ostatecznym jest zbrojenie betonu. Właściwie wykonane, stanowi gwarancję dłuższej żywotności naszego budynku.
SHERIDAN Libet Patio

Wykończenie mieszkania – płytki do zastosowania zewnętrznego

Gdy już chcemy podjąć decyzję o budowie dużego domu z tarasem, musimy pamiętać o detalach. Czym się kierować, wybierając kolor, materiał i wielkość płytek zewnętrznych? Jak szukać rady, by na wiosnę nie martwić się brzydkimi rysami?
luksusowy dom

Sprawmy by nasz dom był elegancki i by wygodnie się w nim żyło

W pięknym domu, gdzie wszystko jest do siebie idealnie dobrane z pewnością fajnie spędza się czas, wszyscy czują się niesamowicie fajnie, dlatego właśnie trzeba włożyć dużych starań, żeby nasz dom kojarzył się z takową elegancją, gdyż wtedy będziemy posiadali gwarancje, iż wszyscy go podziwiają. Wbrew przypuszczeniom otrzymanie tego nie jest trudne, bo teraz zarówno grzejniki, jak i płytki które są nam przedstawiane są bez wątpienia eleganckie i gustowne.
mieszkanie do remontu

Jak w udany sposób odmienić swoje mieszkanie

Okres letni to okres, w którym wykonujemy najwięcej prac remontowo-budowlanych w mieszkaniach. Nic dziwnego, o tej porze roku dużo szybciej wyschnie farba jaką pomalowaliśmy ściany czy klej do tapet. Dobrze jest wiedzieć, iż bardzo często nawet niewielkim kosztem możemy szybko oraz przyjemnie odmienić oblicze naszego domu.
domofon

Fugi mapei okazują się być solidne

W domu potrzebujemy dużo przeróżnych urządzeń Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że przy urządzaniu mieszkania niezbędnych będzie nam dużo różnorakich przedmiotów, przez to najpierw należy się rzetelnie namyślić, co to powinno okazać się, a następnie pomyśleć, gdzie to wszystko kupić, tak żeby okazało się być tanie, a równocześnie, żeby się jak najlepiej prezentowało. To wszystko właśnie powoduje, że kwestii wyposażenia nie można traktować lekceważąco.
dom nad wodą

Czy płytki elewacyjne to trafiony wybór?

We współczesnej architekturze ważna jest nie tylko solidność zastosowanych materiałów, lecz także ich wartość estetyczna.
Opoczno płytki

Jakie kafle podłogowe są najczęściej wybierane przez konsumentów?

Zdecydowanie jedną z najbardziej lubianych firm produkujących płytki jest przedsiębiorstwo Paradyż – tę firmę zna prawie na pewno każdy. Sklepy internetowe oferujące płytki tej firmy przeżywają niezwykłe oblężenie za każdym razem gdy na rynku pojawia się najnowsza kolekcja. Robione przez Opoczno płytki są nader niezłej jakości – firma jest obecna na rynku już od wielu lat i nie zanosi się na to, żeby miała z niego zniknąć.