Pojazd
Ciężarówka, tir

Gdy spotkają nas trudności w drodze

Polska o (czym nie wszyscy wiedzą) jest europejskim rekinem w transporcie międzypaństwowym przewozów artykułów na obszarze Wspólnoty Europejskiej oraz poza nią na obszarze kontynentu. Jeżeli się wnikliwiej zastanowić nie jest to takie osobliwe, Polska bowiem leży praktycznie w doskonałym miejscu jeśli nasza firma ma się trudnić przewozem międzynarodowym. Nie przypadkowo mówi się o naszym kraju jako o centrum kontynentu, i nie jest to jedynie figura retoryczna czy przejaw dumy z miejsca gdzie się żyje. W tym przypadku jest to szczera prawda, starczy zerknąć na mapę Europy w jakimkolwiek atlasie, a wszystko będzie jasne.
samochód

Jak polepszyć wizualnie stan naszego pojazdu? Jakiego rodzaju zabiegi pomogą nam w tym?

Każdy kierowca stara się troszczyć jak najlepiej o własny pojazd. Częste mycie z zewnątrz, czyszczenie środka pojazdu, woskowanie to jedynie niektóre zabiegi, jakimi warto poddać swój pojazd. Jednak nawet jak staramy się dobrze dbać o auto, to i tak po pewnym czasie ślady zużycia są coraz bardziej wyraźne i trzeba wykonać zabiegi, które trochę poprawią stan naszego pojazdu. Co warto zrobić ażeby nasz samochód odzyskał dawny blask?
serwis samochodowy

Niemieckie samochody renomowanej marki, posiadająca fachowy serwis volkswagen w stolicy Małopolski

Dzisiaj znaczna większość ludzi ma osobiste samochody. Dzięki nim potrafią każdego dnia z prostotą dojeżdżać do firmy, wykonywać zakupy czy podróżować na dłuższe wyprawy za miasto. Nie sposób zaprzeczyć, iż własne auto bardzo ułatwiło funkcjonowanie człowieka i przyzwoliło na poszerzenie licznych specjalności. Z tego względu nie dziwny jest fakt, iż każdy posiadacz auta stara się o niego właściwie dbać. Volkswagen to marka auta, która jest niezmiernie popularna wśród Polaków.
pozwolenie

Aktywne przejście dla pieszych to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu może zmniejszyć się liczba wypadków z udziałem pieszych

Mnóstwo wypadków drogowych w których biorą udział piesi zdarza się w nocy. Niewłaściwie oświetlone przejścia dla pieszych sprawiają, iż kierowcy często nie są w stanie zauważyć na czas, iż ktoś akurat przechodzi przez ulicę.
bus

Czy powinniśmy wynajmować samochód? Czy pojawiają się takie potrzeby w różnych okolicznościach? Co się wtedy opłaca?

Na pytanie czy opłaca się wynajmować samochód, odpowiedź będzie tylko jedna - oczywiście, że tak. Szczególnie, iż rzeczywiście wybór jest większy i można też wynajmować pozostałe środki transportu takiego rodzaju busy, a nawet limuzyny. Sprawdźmy zatem, czemu jest to opłacalne.
Centrum leasingu

Umowa leasingowa - jakie ma zalety i zagrożenia

Sporo drobnych firm i początkujących biznesmenów nie miałoby pomyślnego, a szczególnie perspektywicznego otwarcia, gdyby nie leasing Warszawa. Ta forma finansowania daje absolutnie nowe możliwości - nie gmatwa nas w instytucjonalnym chaosie, ma opcję która pozwala przenieść odpowiedzialność na stronę trzecią. Niesie za sobą również zagrożenia, o których warto trochę wiedzieć, by nie popaść w finansowe tarapaty.
bezpieczne przejście

Zachowywanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym to zasadnicze zadanie każdego pieszego i kierowcy

Z przyczyny uczestnika ruchu ma miejsce mnóstwo kolizji. Wiele z nich można uniknąć zachowując najprostsze zasady ruchu drogowego.
dokumenty w archiwizacji

Z jakim kłopotem na ogół odwiedzają mechanika posiadacze francuskich aut?

Czy pojmujesz, która marka francuskich samochodów funkcjonuje na arenie od przeszło dwustu wiosen? To firma, jakiej logo symbolizuje porykującego lwa. W swej przeszłości produkowała nie wyłącznie samochody osobowe, ale także samochody transportowe, rowery i motocykle.
auto złom

Twój samochód do niczego nie już nie nadaje? Możesz je zezłomować. Zobacz o czym warto pamiętać?

Niektóre auta jeżdżące na polskich ulicach to wraki, które powinny trafić na złom. Dość często są one w nieodpowiednim stanie technicznym a także mocno zaniedbane, co sprawia, że właściciele nie mogą liczyć na duży przypływ gotówki ze sprzedaży pojazdu. Co zrobić, by legalnie się pozbyć takiego grata?
remonty

Czy najlepiej zdecydować się na szambo ekologiczne? Jakiego typu zalety posiada tego rodzaju szambo? O jakich sprawach pamiętać?

Szamba ekologiczne to interesujące rozwiązanie, pewien kompromis pomiędzy tradycyjnymi szambami betonowymi a przydomowymi oczyszczalniami ścieków. Są niezbędne w sytuacji, jak działka nie posiada przyłącza wodociągowego, zapewniają znaczącą szczelność, są faktycznie solidne.


1 2