Łazienka
Villa Mare

Co musimy wiedzieć o piecykach gazowych?

Planujesz zakup piecyka gazowego? Podpowiadamy, o czym powinieneś pamiętać, by dokonać należytego wyboru, jakie są ceny piecyków, a również jak o nie dbać, by służyły jak najdłużej.


Co musimy wiedzieć o piecykach gazowych?

Piecyki gazowe (czy też inaczej podgrzewacze wody) powieszone są na ogół nad wannami, w łazienkach.
Salon, modne płytki ceramiczne, targi Cevisama 2012

Jeśli interesuje nas glazurnictwo, to Lubin ma wyjątkowo dobrą ofertę płytek oraz fachowców, którzy je nam położą

Jeżeli pragniemy, by nasza łazienka wyglądała wspaniale, to musimy położyć w niej oryginalne kafelki ceramiczne. Dzisiaj w marketach będziemy mieli naprawdę ogromny wybór.


Jeśli interesuje nas glazurnictwo, to Lubin ma wyjątkowo dobrą ofertę płytek oraz fachowców, którzy je nam położą

Oryginalne płytki mają szansę bardzo dużo odmienić, jeżeli chodzi o atmosferę łazienki.
mozaika

Płytki ceramiczne do łazienki i nie tylko

Łazienka to pomieszczenie, w którym spędza się wiele czasu podczas dnia. Wykonuje się w niej właściwie wszelkie czynności należące do codziennej higieny. Niezależnie od tego, czy jest to małe pomieszczenie czy salon kąpielowy, w którym do wyposażenia należyluksusowa wanna oraz kabina prysznicowa z hydromasażem, jest to pomieszczenie bardzo istotne. Istotne jest więc, by było urządzone w sposób estetyczny, nie stwarzający zagrożenia i odpowiadający osobistym upodobaniom w zakresie stylu czy doboru kolorów.
luksusowy dom

Sprawmy by nasz dom był elegancki i by wygodnie się w nim żyło

W pięknym domu, gdzie wszystko jest do siebie idealnie dobrane z pewnością fajnie spędza się czas, wszyscy czują się niesamowicie fajnie, dlatego właśnie trzeba włożyć dużych starań, żeby nasz dom kojarzył się z takową elegancją, gdyż wtedy będziemy posiadali gwarancje, iż wszyscy go podziwiają. Wbrew przypuszczeniom otrzymanie tego nie jest trudne, bo teraz zarówno grzejniki, jak i płytki które są nam przedstawiane są bez wątpienia eleganckie i gustowne.
lustro w łazience

Niezbędne artykuły w nowoczesnej łazience

Urządzanie łazienki to dość ważna sprawa. Wielu osobom wydaje się, że cokolwiek by się do łazienki nie kupiło, to najistotniejsze jest żeby łazienka była funkcjonalna. Mają oni oczywiście dużo racji. Ale by łazienka rzeczywiście była funkcjonalna dobrze poznać kilka interesujących rozwiązań , które sprawią, że łazienka będzie prezentowała się jeszcze lepiej.
grzejnik

Jak wybrać idealny grzejnik do swojej łazienki?

Bez względu na to, jak spora jest łazienka i jaka jest stylistyka wnętrz, niezbędne w niej będzie odpowiednie ogrzewanie. Dobierając grzejniki łazienkowe należy mieć na względzie kilka ważnych szczegółów. Kolor, kształt lub cena bywają oczywiście niezwykle istotne, jednak istnieje bardzo wiele dodatkowych parametrów, na które koniecznie powinniśmy zwrócić uwagę.
mocowania do szkła łazienka

Jak bez zbytnich kosztów i zarazem solidnie wyremontować łazienkę?

Odnawianie naszego mieszkania to powinność, którą musimy obligatoryjnie spełnić co kilka lat. Pomieszczenia w naszym domu tracą bowiem swoje walory optyczne oraz funkcjonalne szczególnie z racji upływu czasu.
drzwi

Remontujemy mieszkanie

Jedną z trudności, z jaką mierzyli się lub będą mierzyć posiadacze domów i mieszkań, jest konieczność remontu. Może ona pojawić się z rozmaitych przyczyn. Walka z wilgocią, odnawianie ścian, reperacja schodów czy konserwacja różnego typu instalacji – to jedynie mała część prac, które niekiedy trzeba wykonać. Remont w miejscu zamieszkania związany jest z licznymi trudnościami dla mieszkańców, zwłaszcza w sytuacji, gdy trwa długo. Istotne jest więc, by przebiegał w miarę sprawnie, i zakończył się w planowanym terminie.
Łazienka w stylu retro

Nowoczesna oraz ekologiczna umywalnia

Aranżacja nowoczesnej umywalni to nie proste zagadnienie. Zaprojektowanie podobnego pomieszczenia wymaga rozwagi. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest głównie mała przestrzeń a co za tym idzie jedna z częstych pułapek - nietrudno przesadzić przewagą formy nad treścią.
1 2