Łazienka
szkło dekoracyjne

Czy warto korzystać ze szkła urządzając mieszkanie? W jakiego typu pomieszczeniach szkło sprawdza się najlepiej?

Szkło to wyraz elegancji jak również luksusu, nie jest w związku z tym dziwne, iż coraz mocniej wchodzi do naszego życia oraz jest coraz bardziej popularne w temacie urządzania wnętrz. Projekty nowoczesnych wnętrz bardzo często wykorzystują szkło nie tylko jako element dekoracyjny, gdyż równie istotna jest kwestia funkcjonalności.Szkło najczęściej używane jest przez architektów wnętrz do różnych opcji, jak szklane blaty albo szklane drzwi.
klimatyzacja w budynku

Rodzaje i funkcje wentylacji w zróżnicowanych wnętrzach

Praktycznie od najdawniejszych czasów oczywiste jest, jak istotne jest odpowiedniej jakości powietrze w pomieszczeniach, gdzie spędza się czas w życiu codziennym. Nieutrudnione oddychanie przykładowo w zakładzie pracy jest aspektem, który musi być bezdyskusyjnie zapewniony. Podobnie kwestia prezentuje się w domach mieszkalnych, czyste powietrze jest na przykład szczególnie ważne w czasie snu.
budowa domu

O czym pamiętać stawiając dom? Jakie kwestie są najbardziej istotne? O czym nie możemy zapominać?

Postawienie domu to nie lada wyzwanie, szczególnie gdy jesteśmy na samym początku drogi. Sporo osób więc stwierdza już po postawieniu domu, że gdyby wiedzieli, jak wiele pracy ich czeka, to przemyśleliby taką decyzję. Nie oznacza to, że w ogóle nie budowaliby domu, lecz na pewno wiele kwestii rozwiązaliby trochę inaczej. Szczególnie dotyczy to kupna niezbędnych sprzętów.
łazienka

Jak korzystnie urządzić niewielkich rozmiarów łazienkę, by optycznie ją powiększyć?

Urządzanie łazienki wiąże się z rozstrzygnięciem dwóch kwestii - jedna związana jest z aspektami wizualnymi, a druga praktycznymi. Łazienka to bowiem miejsce, które z jednej strony ma być praktyczne, a z drugiej powinno rewelacyjnie się prezentować. Remont czy też urządzanie łazienki od zera wiąże się z przeróżnymi poważnymi decyzjami. Lepsze są wanny czy prysznice? Jaka barwa kafelek jest wskazana?? Otóż, jeżeli nasza łazienka jest niedużych rozmiarów lepiej postawić na rozwiązania, które sprawią, że będzie się ona wydawała przestronniejsza.
kuchnia na piętrze

Jak najlepiej urządzić poddasze? Zobacz nasze inspiracje!

Moi znajomi zakupili przypadkowo mieszkanie na strychu jednej z kamienic w centrum miasta. Obejrzałam je zaraz po zakupie – było praktycznie w stanie surowym. Myślałam jak wyposażą tą przestrzeń.
Łazienka z kontrastem

Do twojej łazienki znajdziemy coś wyjątkowego

W znacznej większości, zwłaszcza kiedy posiadamy mieszkanie w bloku, możemy zakładać, iż nasza łazienka nie będzie zbyt wielka, że będziemy zmuszeni się troszeczkę namęczyć, by wszystko w niej pomieścić. Jednak nie uda się działać w łazience kiedy nie posiadamy chociaż niedużej szafki, na której umieścimy umywalkę i w której schowamy ukryjemy kosmetyki, czy ręczniki. Na szczęście producenci mebli przybywają nam tu z pomocą oraz warto z tego ich wsparcia skorzystać.

W jaki sposób dopasować drzwi do aranżacji pomieszczenia

Drzwi są jednym z najważniejszych elementów wyposażenia wnętrza. Ich wygląd narzuca styl, który wybieramy do swojego mieszkanka, np. nowoczesny, tradycyjny, czy eklektyczny.
Domowy grzejnik

Grzejnik w łazience to element, jaki ma dać ciepło, ale również odpowiednio wyglądać

Łazienka to ważne pomieszczenie w domu, gdyż to tutaj przebywamy najczęściej żeby pielęgnować własne ciało i dbać o siebie. Łazienka musi być więc funkcjonalna, ale i przytulna, tak, abyśmy ochoczo w niej przebywali. W tym celu należy zadbać o to, aby panowała w niej odpowiednia kolorystyka, a także żeby zagwarantować optymalną temperaturę dla ciała. Odpowiedzialne są za to grzejniki łazienkowe.
budowa domu

Poradnik budującego dom

O czym należy nie zapominać, jaki jest koszt budowy domu, gdzie zdobyć te informacje? Zapraszamy do lektury naszego poradnika. Podczas budowy domu, rzeczą istotną, aczkolwiek niewidoczną w rezultacie ostatecznym jest zbrojenie betonu. Prawidłowo zrobione, stanowi gwarancję dłuższej żywotności naszego domu.
grzejnik

Jakie są grzejniki do nabycia? Czym się charakteryzują? Jakiego rodzaju najbardziej korzystnie nabyć grzejnik?

Grzejnik w dzisiejszych czasach powinien być nie tylko praktyczny, ale i ładny. Przeminęły już bowiem czasy, kiedy domowe grzejniki bardziej odstraszały swoim wyglądem. Aktualnie to nie do wyobrażenia, więc oferta producentów jest bardzo atrakcyjna. To sprawia, że grzejniki są w stanie pełnić nie tylko funkcję grzewczą, ale mogą też być ozdobą mieszkania.
1 2