Łazienka
kuchnia na piętrze

Jak najlepiej urządzić poddasze? Zobacz nasze inspiracje!

Moi bliscy znajomi nabyli przypadkowo mieszkanie na poddaszu jednej z kamienic w centrum miasta. Zobaczyłam je zaraz po zakupie – było praktycznie w stanie surowym. Zastanawiałam się jak zaaranżują tą przestrzeń.
Domowy grzejnik

Grzejnik w łazience to element, jaki ma dać ciepło, ale również odpowiednio wyglądać

Łazienka to ważne pomieszczenie w domu, gdyż to tutaj przebywamy najczęściej żeby pielęgnować własne ciało i dbać o siebie. Łazienka musi być więc funkcjonalna, ale i przytulna, tak, abyśmy ochoczo w niej przebywali. W tym celu należy zadbać o to, aby panowała w niej odpowiednia kolorystyka, a także żeby zagwarantować optymalną temperaturę dla ciała. Odpowiedzialne są za to grzejniki łazienkowe.
Łazienka z kontrastem

Do twojej łazienki znajdziemy coś wyjątkowego

W znacznej ilości, zwłaszcza jeśli mamy mieszkanko w bloku, mamy szanse przypuszczać, iż nasza łazienka nie będzie nazbyt spora, iż będziemy zmuszeni się trochę natrudzić, żeby wszystko w niej zmieścić. Mimo wszystko nie da się funkcjonować w łazience jeżeli nie posiadamy chociaż małej szafki, na której położymy umywalkę i w której schowamy ukryjemy kosmetyki, czy ręczniki. Na szczęście wykonawcy mebli przybywają nam tutaj z pomocą i trzeba z tego ich wsparcia skorzystać.
łazienka

Jak korzystnie urządzić niewielkich rozmiarów łazienkę, by optycznie ją powiększyć?

Urządzanie łazienki wymaga rozstrzygnięcia i rozwiązania dwóch kwestii - jedna związana jest z aspektami wizualnymi, a druga praktycznymi. Łazienka to bowiem pomieszczenie, które z jednej strony ma być funkcjonalne, a z drugiej powinno fantastycznie się prezentować. Remont czy też urządzanie łazienki od samego początku wiąże się z rozmaitymi poważnymi decyzjami. Postawić na wannę czy prysznic? Jaki kolor kafelek jest najlepszy? Otóż, jeżeli nasza łazienka jest niedużych rozmiarów lepiej postawić na rozwiązania, które sprawią, że będzie się ona wydawała większa.
budowa domu

O czym pamiętać stawiając dom? Jakie kwestie są najbardziej istotne? O czym nie możemy zapominać?

Wybudowanie domu to nie lada wyzwanie, tym bardziej gdy znajdujemy się na samym początku drogi. Sporo osób więc twierdzi już po postawieniu swojego lokum, że gdyby wiedzieli, jak dużo pracy przed nimi, to przemyśleliby taką decyzję. Nie oznacza to, że w ogóle nie budowaliby domu, ale z pewnością wiele kwestii rozwiązaliby trochę inaczej. Tym bardziej dotyczy to kupna potrzebnych sprzętów.

W jaki sposób dopasować drzwi do aranżacji pomieszczenia

Drzwi są jednym z najistotniejszych fragmentów wyposażenia pomieszczenia. Ich wygląd narzuca styl, który wybieramy do swego mieszkanka, przykładowo nowoczesny, tradycyjny, bądź też eklektyczny.
szkło dekoracyjne

Czy warto korzystać ze szkła urządzając mieszkanie? W jakiego typu pomieszczeniach szkło sprawdza się najlepiej?

Szkło jest wyrazem elegancji oraz luksusu, nie jest w związku z tym dziwne, że coraz pewniej wchodzi do naszego życia oraz jest coraz popularniejsze w zakresie urządzania przestrzeni. Projekty nowoczesnych pomieszczeń najczęściej używają szkła nie tylko jako element dekoracyjny, gdyż równie istotna jest kwestia funkcjonalności.Szkło bardzo często stosowane jest przez architektów wnętrz do takich opcji, jak szklane blaty albo szklane drzwi.
budowa domu

Poradnik budującego dom

O czym należy nie zapominać, jaki jest koszt budowy domu, gdzie zdobyć te informacje? Zapraszamy do lektury naszego poradnika. Podczas budowy domu, rzeczą istotną, aczkolwiek niewidoczną w rezultacie ostatecznym jest zbrojenie betonu. Prawidłowo zrobione, stanowi gwarancję dłuższej żywotności naszego domu.
grzejnik

Jakie są grzejniki do nabycia? Czym się charakteryzują? Jakiego rodzaju najbardziej korzystnie nabyć grzejnik?

Grzejnik w dzisiejszych czasach powinien być nie tylko praktyczny, ale i ładny. Przeminęły już bowiem czasy, kiedy domowe grzejniki bardziej odstraszały swoim wyglądem. Aktualnie to nie do wyobrażenia, więc oferta producentów jest bardzo atrakcyjna. To sprawia, że grzejniki są w stanie pełnić nie tylko funkcję grzewczą, ale mogą też być ozdobą mieszkania.
Villa Mare

Co musimy wiedzieć o piecykach gazowych?

Planujesz zakup piecyka gazowego? Podpowiadamy, o czym powinieneś pamiętać, by dokonać należytego wyboru, jakie są ceny piecyków, a również jak o nie dbać, by służyły jak najdłużej.


Co musimy wiedzieć o piecykach gazowych?

Piecyki gazowe (czy też inaczej podgrzewacze wody) powieszone są na ogół nad wannami, w łazienkach.
1 2