Ogrzewanie
gruntowe pompy ciepła

Gorący temat ogrzewania. Instalacje grzewcze mieszkań – czy to rozwiązanie ekologiczne?

Wiele osób szuka najbardziej ekonomicznego sposobu grzania mieszkania, które naprawdę będzie optymalne pod względem kosztów montażu samej instalacji, kosztów użytkowania lub bezobsługowości itp. Czy ogrzewanie pompą ciepła jest jednym z optymalnych rozwiązań?
Na takim dachu uczestnicy szkolenia ćwiczyli wykonanie wolego oka dachówkami ceramicznymi Röben

Izokliny pozwalają zamknąć nierówne powierzchnie

Styropapa wspaniale nadaje się do ocieplania

Kiedy stawiamy własny wymarzony dom, pragniemy aby było w nim ciepło oraz żeby to ciepło z jego środka nie uchodziło nam na zewnątrz przez okna, albo pozostałe niezbyt szczelne powierzchnie. Przez to poszukujemy takowych rozwiązań, które będziemy mieli szansę zastosować, a które pomogą nam zachować to ciepło bez obaw, że ciągle będziemy przepłacać za ogrzewanie.
panele podłogowe wrocław

Deski na ogrzewanie podłogowe - jakie będą właściwe?

Deski podłogowe/parkietowe mają niezwykle różne właściwości, w związku z tym nie wszystkie będą nadawać się do spożytkowania na ogrzewanie podłogowe.
zęby

Obowiązkowo powinniśmy wykonać ocieplenie poddasza

Gdy posiadamy nasz dom, to musi nam zależeć na tym, by zimą ciepło nie uciekało z niego zbyt szybko, bo wtenczas będziemy przepłacali za ogrzewanie.

Pompy ciepła - efektywne ogrzewanie domu!

Nanoterm – oddział Nanotel S.A, to przedsiębiorstwo, która specjalizuje się montowaniem systemów pomp cieplnych, jak również,oraz systemów chłodniczych i grzewczych – ogrzewanie podłogowe.
ogrzewanie, dom, ciepło

Gruntowe pompy ciepła – ekologiczne, nowoczesne i sprawne urządzenie do ogrzania własnego domu.

Wybór ocieplania lokalu nie należy do prostych zadań. Każdy, kto stawia dom namyśla się, jaki typ ogrzewania wykorzystać, aby było produktywne i relatywnie niedrogie. Wybór na rynku jest spory i na pewno każdy wybierze coś dla siebie i własnego domu. Jednakże, żeby to zrobić należy dobrze się zastanowić, poprzeglądać różnorodne warianty i wytypować tą właściwą dla swojego domu.
grzejnik

Czy warto rozważyć uzupełnianie klasyczne instalacji grzewczej o grzejniki podłogowe?

Otoczenie domowego gniazdka jest wartością fundamentalną dla zachowania naprawdę rodzinnej atmosfery, której na co dzień oczekuje prawie każdy. istotną rolę spełnia w tym wypadkuteż środowisko, w którym pragniemy stworzyć jak najpewniejszy klimat dla naszej rodziny. Tematyka instalacji grzewczej jest o tyle istotna w naszym klimacie, ponieważ niełatwo zaliczyć nasz kraj do wyjątkowo ciepłych. Umiarkowany klimat czyni to bardzo palącą kwestią. Aby ją rozwiązać warto przywołać tu dość niedawno wprowadzoną technologię – grzejniki podłogowe.
Grzałka patronowa

Opis grzałek patronowych. Upewnij się co o nich wciąż nie wiesz.

Sklep online oferuje zakup grzałek patronowych. Grzałki patronowe to wysokowydajne elementy grzewcze o specjalnej budowie. Niewielkie rozmiary wraz z wysoką pojemnością cieplną grzałek, umożliwiają transfer sporej ilości ciepła ze stosunkowo małej powierzchni.Jednostronne zasilanie upraszcza zabudowę grzałki w małej przestrzeni roboczej, ale też ułatwia instalację zasilającą. Użycie najlepszych surowców, najostrzejsze kryteria projektowania jak i produkcji, gwarantują wysoką jakość do najbardziej wyzywających zastosowań.Grzałki patronowe oferują niezwykle dobry transfer ciepła, równomierną temperaturę oraz odporność na rdzewienie nawet w wysokich temperaturach.
złączka

Złączki montażowe mają różny wygląd

Musimy zaznaczyć, że czasami trzeba ze sobą połączyć różne elementy, aby mogły one prawidłowo działać. Dlatego kiedy chcemy posiadać świadomość, że podłączony do kranu wąż ogrodowy będzie właściwie funkcjonował, a woda nie będzie leciała obok, to powinniśmy zaznaczyć, że konieczna będzie dobra złączka, która takie połączenie zagwarantuje.
Wnętrza w stylu skandynawskim

Jak efektywnie zagwarantować ciepło w mieszkaniu?

Nie od dziś wiadomo, że zima jest wyjątkowo uciążliwym periodem dla całego naszego społeczeństwa. W tym czasie jesteśmy bowiem wystawieni na oddziaływanie wyjątkowo niskich temperatur, co stanowi dla nas wielki kłopot. W związku z takim stanem rzeczy permanentnie szukamy przetestowanych sposobów, dzięki którym zdołamy jak najdłużej zatrzymać wysoką temperaturę w naszych mieszkaniach.
1 2 3 4