Ogrzewanie
kominek

Chcesz cudownego klimatu w swoim domu? Co powiesz na kominek? To pomysł na oszczędność i niezwykłą atmosferę

Pragniesz mieć kominek? Wszystko przed Tobą, przede wszystkim powinieneś jednak odpowiedzieć sobie na pytanie, czy wolisz kominek otwarty, czy bardziej ekonomiczny będzie wkład kominkowy. Jaki rodzaj kominka będzie dla Ciebie lepszy? Sprawdź nasze podpowiedzi.
Grzejnik dekoracyjny Purmo Kos wyposażony w głowicę termostatyczną.

Jakiego typu metodę ogrzewania domów i mieszkań wybrać?

Zimy w naszym kraju może nie należą do bardzo mroźnych, lecz nawet jak będą łagodniejsze to bez dobrego ogrzewania w domu raczej się nie obejdzie. Sposobów na to jest co najmniej parę, a na to, na który się zdecydować, wpływa sporo czynników.
złączka

Złączki montażowe mają różny wygląd

Musimy powiedzieć, że od czasu do czasu trzeba ze sobą powiązać różne części, aby miały szansę one prawidłowo działać. Dlatego gdy chcemy mieć gwarancję, że włączony do kranu wąż ogrodowy będzie odpowiednio funkcjonował, a woda nie będzie leciała obok, to musimy zaznaczyć, że konieczna będzie dobra złączka, która takie połączenie zapewnia.
grzejnik elektryczny

Rozmaitość modeli grzejników w ofertach producentów

Kaloryfery rurkowe, to naścienne urządzenia przeznaczone do montażu w łazienkach. Są bardzo funkcjonalne, nie tylko ocieplają, ale za sprawą swojej struktury umożliwiają również suszenie ręczników, bądź bielizny. Tworzą konieczne wyposażenie łazienki.
dom - zima

Pompy ciepła - czym wyróżniają się spośród tradycyjnych źródeł ciepła ?

Nanoterm to firma zajmująca się dystrybucją proekologicznych systemów ogrzewania. Pompy ciepła, rekuperacja, a także profesjonalne systemy ogrzewania podłogowego można połączyć w nadzwyczaj wydajne źródło ciepła dla Twojego domu.
panele podłogowe wrocław

Deski na ogrzewanie podłogowe - jakie będą właściwe?

Deski podłogowe/parkietowe posiadają nadzwyczaj przeróżne właściwości, dlatego nie wszystkie będą nadawać się do wykorzystania na ogrzewanie podłogowe.
kaloryfer

Wymienniki ciepła są to sprzęty, które służą do transportu ciepła w każdym obiekcie

Wszyscy obywatele w mniejszym lub większym stopniu korzystają z rozkwitu technologii. Ówcześnie prawdopodobnie żaden człowiek nie wyobraża sobie funkcjonowania bez takich przedmiotów jak samochód, telefon czy komputer przenośny. Jeszcze kilka lat temu były to produkty, które posiadali jedynie zamożni mieszkańcy.
licznik ciepła

Jak wygląda odpowiednie zarządzanie ciepłem dostarczanym do budynków, jakie sposoby stosuje się do jego pomiaru

Racjonalne zarządzanie ciepłem zużywanym w budynkach mieszkalnych powinno się opierać na naliczaniu opłat według tego, ile rzeczywiście zostanie zużyte. W jednorodzinnych domkach nie ma z tym problemów, bowiem każdy właściciel sam będzie wybierał sposób ogrzewania i ponosi bezpośrednio koszty z tym związane.
kable

Technologie zastosowane w energooszczędnym domu

Kto z nas nie śni o własnym domu? Jednak posiadanie go nie jest wcale tak nietrudną sprawą. Głównym i decydującym czynnikiem są względy finansowe. Kiedy jednak uda nam się już uzbierać dostateczną sumę wybudowanie czy zakup, także wybrać ten jeden jedyny oglądając różne projekty domów, to warto pomyśleć nad rozwiązaniami pomagającymi nam podczas już użytkowania nie wyrzucać pieniędzy na darmo. Więcej cennych informacji można znaleźć na serwisach budowlanych. Są tam gotowe projekty sporządzone przez wykwalifikowane firmy projektowe.
budowa tarasu

Jak wybudować ekonomiczny dom?

Kto z nas nie śni o własnym domu? Ale posiadanie go nie jest wcale tak banalną rzeczą. Najważniejszym i decydującym elementem są względy finansowe. Kiedy jednak uda nam się już uzbierać dostateczną kwotę na budowę czy zakup, także wybrać ten jeden jedyny oglądając różne projekty domów parterowych, to warto pomyśleć nad rozwiązaniami wspierającymi nam podczas już korzystania nie wyrzucać pieniędzy na darmo.
1 2 3 4