Ogrzewanie
kable

Technologie zastosowane w energooszczędnym domu

Kto z nas nie śni o własnym domu? Ale posiadanie go nie jest wcale tak nietrudną rzeczą. Głównym i decydującym elementem są powody finansowe. Gdy jednak uda nam się już uzbierać wystarczającą sumę na budowę czy zakup, także wybrać ten jeden jedyny przeglądając różne projekty domów, to warto zastanowić się nad rozwiązaniami wspierającymi nam podczas już użytkowania nie wyrzucać pieniędzy na darmo. Więcej cennych informacji można znaleźć w portalach budowlanych. Są tam najlepsze projekty opracowane przez fachowe biura projektowe.
willa

O dobrym projektowaniu w stylu nowoczesnym domów

Nowoczesne domy obecnie można zauważyć coraz częściej. Można zauważyć różnicę pomiędzy nowoczesnymi budowlami a domami starymi, przykładowo wybudowanymi przed wojną. Budownictwo z tamtego okresu także ma swoje zalety i stale ma duża liczbę zwolenników. Równocześnie wzrasta jednak liczba zwolenników nowoczesnych pomysłów, zarówno w sprawach budowania, jak i wyposażenia wnętrz. W większych miastach budowane są nowoczesne biurowce, nierzadko wielopiętrowe, które wyróżniają się spośród innych.
dom - zima

Pompy ciepła - czym wyróżniają się spośród tradycyjnych źródeł ciepła ?

Nanoterm to firma zajmująca się obsługą i instalacją ekologicznych systemów ogrzewania. Pompy ciepła, rekuperatory, a także systemy ogrzewania podłogowego można połączyć w niezwykle wydajne źródło ciepła dla każdego domu.
Grzejnik dekoracyjny Purmo Kos wyposażony w głowicę termostatyczną.

Jakiego typu metodę ogrzewania domów i mieszkań wybrać?

Zimy w naszym kraju nie należą może do bardzo zimnych, ale nawet jak będą łagodne to bez odpowiedniego ogrzewania w domu się nie obejdzie. Metod na to ogrzewanie co najmniej kilka, a na to, na który się zdecydować, zależy wiele różnych rzeczy.
klimatyzacja w budynku

Rodzaje i funkcje wentylacji w zróżnicowanych wnętrzach

W zasadzie od najdawniejszych czasów wiadome jest, jak ważne jest odpowiednio czyste powietrze w pomieszczeniach, gdzie przebywa się w życiu codziennym. Nieutrudnione oddychanie przykładowo w zakładzie pracy jest czynnikiem, który musi być bezdyskusyjnie zagwarantowany. Podobnie rzecz prezentuje się w prywatnych domach, wysokiej jakości powietrze jest na przykład niezwykle istotne podczas snu.
Grzałka patronowa

Opis grzałek patronowych. Upewnij się co o nich wciąż nie wiesz.

Sklep online oferuje zakup grzałek patronowych. Grzałki patronowe to nowoczesne elementy grzejne o specjalnej konstrukcji. Niewielkie rozmiary wraz z wysoką pojemnością cieplną grzałek, umożliwiają transfer znacznej ilości ciepła ze stosunkowo niewielkiej powierzchni.Jednostronne zasilanie ułatwia zabudowę grzałki w niewielkiej przestrzeni roboczej, ale też upraszcza instalację zasilającą. Zastosowanie najlepszych surowców, najostrzejsze kryteria projektowania oraz produkcji, gwarantują wysoką jakość do najbardziej wymagających zastosowań.Grzałki patronowe zapewniają bardzo dobry transfer ciepła, równomierną temperaturę oraz odporność na korozję nawet w wysokich temperaturach.
grzejnik

Czy warto rozważyć uzupełnianie klasyczne instalacji grzewczej o grzejniki podłogowe?

Ciepło domowego ogniska jest wartością nieocenioną dla zapewnienia naprawdę rodzinnej atmosfery, której w codzienności potrzebuje prawie każdy. niemałą rolę spełnia w tym wypadkurównież świat zewnętrzny, w którym chcielibyśmy stworzyć jak najpewniejszy klimat dla naszej rodziny. Tematyka instalacji grzewczej jest o tyle ważna w Polsce, bo trudno zaliczyć nasz kraj do nazbyt ciepłych. Umiarkowany klimat czyni to niebywale palącą kwestią. Żeby ją rozwiązać należy przywołać tu relatywnie świeżą technologię – grzejniki podłogowe.

Pompy ciepła - efektywne ogrzewanie domu!

Nanoterm to przedsiębiorstwo, która specjalizuje się montażem pomp cieplnych, systemów chłodniczych i grzewczych – ogrzewanie podłogowe.
elektrownia

Klimatyzowanie wnętrz przemysłowych

W produkcji przemysłowej wykorzystuje się profesjonalne przyrządy do zachowania koniecznych warunków klimatycznych, nierzadko wynajmując do tego wysoce wyspecjalizowane przedsiębiorstwa, których zadaniem jest wybór i montowanie tych maszyn. Aspekty na jakie trzeba zwrócić największą uwagę to: temperatura i wilgotność powietrza. Każda działalność wymaga odmiennych warunków, jednak przyrządy wykorzystywane do ich zachowania są zwykle takie same.
gruntowe pompy ciepła

Gorący temat ogrzewania. Instalacje grzewcze mieszkań – czy to rozwiązanie ekologiczne?

Wiele osób szuka najbardziej ekonomicznego sposobu ogrzewania mieszkania, które rzeczywiście będzie idealne pod wieloma względami: kosztów montażu samej instalacji, kosztów użytkowania lub bezobsługowości itp. Czy ogrzewanie pompą ciepła jest jednym z optymalnych rozwiązań?
1 2 3 4