Instalacje
dom - zima

Pompy ciepła - czym wyróżniają się spośród tradycyjnych źródeł ciepła ?

Nanoterm to firma zajmująca się obsługą i instalacją ekologicznych systemów ogrzewania. Pompy ciepła, rekuperatory, a także systemy ogrzewania podłogowego można połączyć w niezwykle wydajne źródło ciepła dla każdego domu.
Grzejnik dekoracyjny Purmo Kos wyposażony w głowicę termostatyczną.

Jakiego typu metodę ogrzewania domów i mieszkań wybrać?

Zimy w naszym kraju nie należą może do bardzo zimnych, ale nawet jak będą łagodne to bez odpowiedniego ogrzewania w domu się nie obejdzie. Metod na to ogrzewanie co najmniej kilka, a na to, na który się zdecydować, zależy wiele różnych rzeczy.
laboratorium

Inteligentny dom? To możliwe!

Domy z przyszłości dla większości to tylko marzenie, jednak już teraz dostępne są systemy, zamieniające dom rodem z planu filmu Sci-FI w autentyzm.
fotowoltaniczne ogniwa

Wybór wśród różnorodnych modeli instalacji jest rozbudowany - dowiedz się więcej o innowacyjnych technologiach

Wciąż zauważa się rozwój niezwykle istotnej branży, czym jest fotowoltaika. Polega ona w szczególnej mierze na ulepszaniu technologii. Jednym z istotniejszych założeń i celem tej technologii jest również otrzymywanie stopniowo coraz niższych kosztów baterii słonecznych oraz falowników. Dzięki temu można dotrzeć do większego grona konsumentów, czyli efektywnie wzbudzić świadomość u licznej grupy odbiorców.
kolorowe wtyczki w kontakcie

Instalacje niskoprądowe mogą się znaleźć w każdym domu

Instalacje niskoprądowe zezwalają na powiązanie ze sobą wielu systemów

Instalacje niskoprądowe mogą się znaleźć w każdym domu

Mając biuro, lub budynek użyteczności publicznej, chcemy aby było tutaj miło, wygodnie, lecz też bezpiecznie. Dodatkowo przeważnie marzy nam się, żeby zarządzanie systemami działającymi w takim budynku było jak najłatwiejsze. Na szczęście teraz mamy instalacje niskoprądowe, dzięki którym mamy szansę ze sobą połączyć nie tylko sieć internetową i telekomunikacyjną, ale także system kierowania wentylacją oraz klimatyzacją, system nagłośnienia, systemy alarmowe, albo telewizję dozorową. Można robić tak, że systemy te będą funkcjonowały niezależnie, lecz również mogą zostać połączone ze sobą w dowolny sposób. To sprawi, że łatwiej będzie nam nimi sterować, a co się z tym łączy, będziemy mieli szansę także zapewnić znaczniejsze bezpieczeństwo obywatelom, którzy będą pracowali w naszym budynku.
grzejnik

Gdzie odnaleźć estetyczny i nowoczesny grzejnik mieszkaniowy?

Grzejniki już dawno wpisały się do specyfiki naszych mieszkań, dostarczając nam ciepło przez cały rok. Aktualnie tego rodzaju instalacje stały się bardzo rozpowszechnione, spełniając wymagania najbardziej wybrednego konsumenta. Jeśli jesteśmy na etapie kupowania idealnych grzejników, warto postawić na produkty oferowane od cenionych firm, które cieszą się na rynku znakomitą renomą. Aktualnie najpopularniejsze są grzejniki stalowe, które doskonale sprawdzają się pod kątem domów i mieszkań.
gniazdko elektryczne

Przeprowadzamy remont - czy opłaca się zatrudnić ekipę remontową, czy raczej zabrać się do pracy samemu?

Jeżeli teraz zabierasz się za remont swojego mieszkania, kategorycznie powinieneś zdać sobie sprawę z faktu, jak wiele pracy przed Tobą. Jeżeli w Twoim domu były przeprowadzane na bieżąco drobne remonty i naprawy usterek, wtedy raczej nie masz się czego obawiać, bo prawdopodobnie okaże się, że gruntowny remont w ogóle nie jest potrzebny. Jeśli jednak zawsze odsuwałeś na później obowiązek dokonania niewielkich napraw w mieszkaniu, wówczas naprawdę możesz zacząć się bać. Najczęściej w takich sytuacjach okazuje się, iż musisz przeprowadzić naprawdę generalny remont, a to nie tylko będzie Cię kosztować dużo pieniędzy, ale także energii.
elektryka

Dobrze wykonana instalacja elektryczna

Dom to miejsce bezpieczne i taka też musi być instalacja elektryczna. Mając to na uwadze należy zadbać o bezpieczeństwo bliskich, jak i sam budynek i urządzenia będące na jego wyposażeniu.Rozważnie zaplanowana i wykonana instalacja elektryczna w domu umożliwi bezpieczne i komfortowe korzystanie ze sztucznego oświetlenia oraz innych urządzeń zasilanych prądem.
fotowoltaika

Bardzo ważna funkcja akumulatorów do instalacji fotowoltaicznych

Akumulatory do fotowoltaiki pełnią teraz ogromnie znaczącą funkcję, bowiem to właśnie one są odpowiedzialne za gromadzenie i przechowywanie energii. Akumulatory są pewnym typem ogniwa galwanicznego, można je wielokrotnie ładować prądem elektrycznym, gdyż są to urządzenia wielokrotnego użytku.
podnośniki koszowe

Użycie podnośników - kilka ciekawych informacji?

Samojezdne podnośniki koszowe teleskopowe i przegubowe o znaczącej wytrzymałości, z łatwością zdołają podmienić tradycyjne rusztowania. Używanie ich pozwoli powiększyć parametry robót budowlanych, wykończeniowych i remontowych. Podnośnik koszowy jest niezwykle wydajny w podnoszeniu bardzo ciężkich obciążeń na spore wysokości. Jest bardzo solidny i jest możliwość ekspresowo przemieścić go w inne miejsce.
1 2 3